Anneniz ve babanız boşanmış babanız yeniden evlenecek tepkiniz ne olur?

Annenizin gerçekten çok derin psikolojik problemleri var kendisi bir iktisatçı ama bu probler nedeniyle yükselememiş yerinde sayan bir anneniz var ve sizinlede arası kötü olmamış şeyler olmuş gibi kavga ediyor bazen ya da küçük problemleri çok büyütüyor ve benimle kavga ediyor.Babanız kariyer olarak çok çok üstte ekonomik durumuda çok iyi babanızın ve babanız yeniden evlenmek istiyor bir Avukatla kadın fena değil şimdilik çok ilgili davranmaya çalışıyor bana ama bilmiyorum ya ne yapardınız bu durumda? Ha bu arada babanız 45 kadın 37 yaşında hiç evlenmemiş.Aslında çokta güzel kadın kısa falanda giyiyor ve çok yakışıyor ama niye evlenmemiş acaba.

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durumu yaşadım, düğünlerine gittim oynadım falan, banane ne yaparsa yapsın koskoca adam :)

1|0
    0|0
    • ben öyle düşünmüyorum o kadınla aynı ortamda bulunucam çünkü

• bulun ne olacak ki, çocuk değilsin sonuçta, herhangi bir şeyden rahatsız olursan söylersin hakkını ararsın olur biter, veya en kötü ihtimal gidip annenle yaşarsın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• önemli olan sen kaç yaşındasın? 18'ini geçtiysen kendi hayatına bakacaksın artık. sonuçta sonsuza kadar babanın yanında olmayacaksın, hatta her an evlenebilir, ayrı eve çıkabilirsin.

baban da mutlu olsun biraz :) sen de kendi hayatını yaşa.

0|0
    0|0
  • Onlar ersin muradına... Senin ne halin varsa gör... ! :( :) Ne yazık ki böyle :(

0|0
    0|0
  • ben onaylamazdım sırf annem yerinde saydı onu borakacak babayı skerim işte o zaman babam değil isterse iki gözümün bebeği olsun

0|0
    0|0
    • annemle boşandılar zaten ayrılar.

• farketmez eğer annemi ortada hiç bir sorun yokken yani sırf bir ekonomik sebepten dolayı evlliği bitirsin gerçekten dediğimi yaparım yarı yolda bırakamaz

• Evlensin yarın baban başına kalır uğraşamazssın :D

0|0
    0|0
  • evlenmeyin derdim :)

0|0
    0|0
  • evlensin itirazım olmaz

0|0
    0|0
  • düğündeki hazsılattan komisyon isterim O.o

0|0
    0|0
  • cimkerim öyle bişey yapamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki evlenme hakkı var ayrılmıslar sonucta annenin hastalıgı onu ilgilendırmez artık

0|0
    0|0
  • benim annem babam boşandı. babam annemden sonra 2 kere evlendi. annemde şu an da evli ben saygı duydum ikisine de hayat onların hayatı,onlarında mutlu olmak istemesi normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;