Arkadaşlar bu oranlar gerçek mi? Beşiktaşımıza hiç şans tanımıyorlar ne düşünüyor sunuz?

Arkadaşlar bu oranlar gerçek mi? Beşiktaşımıza hiç şans tanımıyorlar ne düşünüyor sunuz?Arkadaşlar bu oranlar gerçek mi? Beşiktaşımıza hiç şans tanımıyorlar ne düşünüyor sunuz?
Bu arada skor tahminlerinizide belirtin lütfen.

• Haklılar şansımız yok
    33%(4)46%(30)Oy Ver49%(26)
  • Haksızlar akşam görecekler
    67%(8)54%(35)Oy Ver51%(27)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
kk

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı takım ve biraz da adı duyulmuşsa Türk takımlarının oranları hep favori olmaması şeklindedir. Bence daha iyi zaten duygusallık yapıp takımına oynarsın hem takımın kazanır hem de sen daha çok kazanırsın tabi kaybederse aynı şekilde 2 kat üzüntü.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• benfica evsahibi olduğu maçı vermez oranlar çok normal

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Oranlar hoşuma mi gitti , ne güzel iste oyna daha çok kazan

Turkiyedeki sabit oran 1,45 e 4,00

0|0
    0|1
  • Haklılar şansımız yok

0|2
    0|1
  • Galatasaraylıyım neden böyle vermişler tuhaf çünkü Benficada doğru dürüst forvet kalmadı hepsi sakat şanslar eşit hatta vodofone arenada olsa Bjk kesin alırdı

0|1
    0|0
  • Top yuvarlak !

0|1
    0|0
    • orası öyle ama bende pek deplasman olduğu için sıkıntı yani

• Benfica çok öyle aman aman üstdüzey takım degil beşiktaşın alma ihtimali var sunu da diyim bence beşiktaşın kadrosu ve takım uyumlulugu oturursa misal bundan 2 ay sonra olabilecek beşiktaş benficayı yenebilir elbette benficada güçlü yenebilir dedim kesin yener demedim

0|0
    0|0
  • Deplasman bunu gerektirir

0|1
    0|0
  • Gönül isterki bizim temsilcimiz kazansın. Ama benfica osuruğunu keser beşiktaşın.

0|1
    0|0
    • benficaka çok üst düzey bir takım değil ama yinede yener katılıyorum sana

• Tecrübe farkıdır oyuzden. Mac sanada oynanır bayilerde değil

0|1
    0|0
  • Valla besiktaslı değilim ama cıkmadık candan ümit kesilmez
    Mac 90dk top yuvarlak -)

0|0
    0|0
  • O değilde galatasaraya verilen oran bile yok :D

0|1
    0|0
  • Maç bugün mü saat kaçta?

0|0
    0|1
  • Normal oranlar ne bekliyodun

0|1
    0|0
  • oranlar böyle olması lazımdı zaten başkası düşünülemez, Benfica üst oyna yakma paranı beşiktaşa oynayıp mallık yapma :D

0|2
    0|2
    • para kazanmak kolay mı bu devirde :D çöpe atacak değiliz tabi beyin var bizde içi samanla dolu değil çok şükür, ben de benikaya oynayacağım üst mü oynuyum bilemedim

• Soran ben sana demedim gizli cevaba dedim ama üstüne alındın yoksa ikiside senin hesabın mı niye alındın

• @ElvirBalic tamam kusura bakma

Yükleniyor... ;