Aysalın Galatasaraya verdiği zararı kim hesap soracak?

Senelerce aziz yıldırımla fenerbahce taraftarını pahalı futbolcularla kandırıyor dalgasını geçen galatasaraylı bazı arkadaşlar bu durumu göz ardı ediyor
ünal aysal, o dönem galatasarayı bir harcama sarmalına sokmuştu bunun sürdürebilirliği konusunda planı var mıydı bilemiyorum. Sonuçta galatasaray hala tartışmalı bir yönetimle devam ediyor. beşiktaş bile daha demirören döneminin zararını yıllar sonra sordu galatasaraydan taraftarın gözünde sneijder ve drogba sayesinde iyi bir konuma sahip aysal'ı sorgulamalarını beklemek için erken.
Fenerbahçeli olduğumdan bugünkü galatasaray bütçesini çok araştırmadım ancak riva'nın satışıyla aysal'dan önce kapanacak borçlar şimdi dağ gibi oldu deniyor. bu da bir sorgulama gerektirir bence ama herkesin kendi takımı sonuçta.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Demirören gibi adam , ondan tek farkı basari kazandırması. Kulübe verdiği ağır hasar yavaş yavaş ortaya çıkıyor

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• benn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• haklsın valla allah o ünalın neyse... drogba wesley geldi diye bunları unutmayacağız bence bu yüzden avrupa dan men cezası aldık koskoca kulübü ne hale getirdiler yaw sen gel takımı batır kaç git sonra gelen arkamı toplar oh ne ala memleket yönetmeyi bilmiyorsan yapma o zaman ya ülke futboluna da zarar veriyorlar bunlar

0|1
    0|0
  • Aysal klübü borca soktu ama sportif başarıda geldi beraberinde ama bunu fener ve bjk de görmedik bence aysal başarılı bir yöneticiydi özbek tam bir odun geldiği gün kardeşini futbol şube sorumlusu yapıp cüneyt tanmanı kovdu yetmedi hamza hocayı kovdu neyi ne için yaptığını bilmeyen biri asıl ÖZBEK e hesap kim soracak

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylı arkadaşlara hep söylüyorum. Ünal Aysal ikinci Yıldırım Demirören vakasıdır diye.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;