Mourinho mu Guardiola mı?

Mourinho mu Guardiola mı?Bugün yine bu ikili karşı karşıya gelecek. Sizce hangi teknik direktör daha iyi? Benim açımdan kıyaslanmaz bile ama yinede sorayım dedim.

• Mourinho
    82%(9)74%(60)Oy Ver73%(51)
  • Guardiola
    18%(2)26%(21)Oy Ver27%(19)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mourinho.
    Guardiola şu ana kadar genelde sistemi oturmuş takımlara geldi ve onlar üzerinde birkaç değişiklik yaptı genelde,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 23

• Mourinho benim için dünyanın 1 numaralı teknik direktörüdür ama west ham maçında city nin stoperi west ham ceza sahasında press yapıyor top kazanıyordu, ben hayatımda böyle bir şey hiçbir takımda görmedim

0|1
    0|0
  • Guardiola giderken Mourinho dönüyordu

0|1
    0|0
  • Çoğunluk Mourinho der çünkü kendisi şovmen ve egoist. Sevilme sebebide bu karizmatik geliyor çoğu insana ama Guardiola daha iyi teknik direktör bence daha zeki

0|1
    0|0
  • guardioladan denayeri gsye göndermediginden beri nefret ediyorum öncesinde de mourinho yu daha çok seviyodum o ayrı

0|1
    0|0
  • Guardiola. Bugün de Manchester City ile bunu gösterdi. Değil ManU, Chelsea; Barcelona, Real Madrid gibi takımlar da korkmalı Manchester City'den. Bu takım olmuş.

0|1
    0|0
  • guardiola

0|1
    0|0
  • Mourinho cok siyasetci ve cok akilli birisi yani bin basar digeride kimmis eskiden mourinho real madrid guardiola barcelonaydi galiba ordan taniyorum bunlari yani mourinho cok guclu futbolu bilem birisi !!!

0|1
    0|0
  • Riekeeing

0|1
    0|0
  • guardiola mourinho yu ezdi yine :)

0|1
    0|0
  • Ben futbolcu olsaydım guardiolanın öğrencisi olmak isterdim.

0|1
    0|0
    • Genelde sevilmiyor ama.

• Çok iyi bir öğretmen, oyuncu çok şey ögrenir ondan.

• İlla ki büyük teknik direktör zaten ama Mourinho öndedir. Ama benim demek istediğim pek memnun değil onunla çalışanlar. Herkes şikayet ediyor çok soğuk kimseyle muhatap olmayan bir yapıya sahipmiş.

• gönül mourinhodan yana ama guardiola daha iyi sanki

0|1
    0|0
    • Yok be Mourinho daha iyi. Guardiola hep en üst seviyeyi çalıştırdı. Barcelona mükemmel takımdı üzeribe ekledi. Bayern'i geriletti sayılır. Devraldığı Bayern Guardiola'nın Barça'sını 3-0 4-0'la elemişti. Sonra Guardiola Bayern'e geçince Barcelona'ya 3-0 yenildi. Yani Heynckes'in inanılmaz takımı bir alt seviyeye düştü. Ama Mourinho Porto ve Inter'le şampiypnlar ligi kazandı.7 senenin 6'sında şampiyon olmuş Barça hegomonyasına son verip şampiyon oldu. Ve Guardiola'nun tiki-takasına çözüm bulan teknik direktör oldu. Ondan sonra zaten tiki-taka futbolu bitti. Bunu çözen Mourinho'dur. Guardiola'nın bir zamanlar kaybetmeyen Barçasına karşı 6 maçta 4 galibiyet 1 beraberlikle çürüttü. O yüzden Mourinho öndedir. Ve Guardiola'nın Porto ve Inter'in başına geçse çok başarılı olabileceğini sanmıyorum. Mourinho her türlü öndedir ya.😄

• kanka onları bende biliyorum ama son zamanlarda mourinho batırdı ya

• Chelsea'de şampiyonluğun ardındaki sezon cidden batırdı da orada herkes inanılmaz sorunlar olduğunu söylüyordu takım içerisinde. O kadar başarı bir başarısızlığı da örter bana göre. Bide Guardiola'yı görmek lazım öyle bir ortamda. Adam hep en üst seviyeyi çalıştırdı.

• Mourinho kesinlikle

0|1
    0|0
  • mourinho

0|1
    0|0
  • Barça sempatizanı olarak Mou :D

0|1
    0|0
  • mourinhooooo

0|1
    0|0