Sarışının adı esmerin tadi ???

çok duyuyoruz bu lafları yine nette dolaşırken gözüme takıldı esmer mi sarışın mı diye sormuşlar kızlar esmer demiş sizce türkiyenin %85 esmer olduğu için mi böyle bir sonuç çıkıyor. Ama bence erkekler sarışınları daha ön planda tutuyor ama orjinal sarışınlardan bahsediyorum üzgünüm kızlar boyala doğal sarışın olunmuyor siz ne düşünüyorsunuz sizce nasıl olmalı ? Bence erkeklerde esmere bayanlarda bronz ten yeşil,mavi göz kumral saçlar :)

0|0
816

En İyi Kız Görüşü

• doğal sarışınlık konusunda haklısın gizlican. ve evet bence genelde esmer olduğu için türkiyede öyle bir sonuç çıkmış yoksa hepsi ilk fırsatta saçlarını platine boyamaktan kaçınmayan hatunlar.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Tamam sarışınlar çok güzel dikkat çekici oluyorlar ancak esmerler kadar bağlayıcı olmuyorlar. hani derler ya kanım ısındı diye işte esmerlere daha çabuk kaynıyor o kan :) tabi bunu genellemek doğru değil bu benim şahsi görüşümdür.

1|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyosun sarışınlar çok havalı artis takılıyorlar, esmer olup güzel olan kadınlar tanıdım daha cana yakın ayakları daha çok yere basıyor. Türkiyede böyle ama sadece rus kadınlarda sarışın çok ama havalı değiller. Türkiyede dediğin gibi az olması böyle olmalarına neden bu yuzden esmer kadınları daha çok seviyoruz.

0|0
    0|0
  • beyaz ten iyidir esmer sarışın farkmaz ;)

0|0
    0|0
  • link

Dağılın..

0|1
    1|0
  • olursa esmer olsun sarışuını paraylada alırım

<<<<< zengin erkek

0|0
    0|0
  • Yanıma yakışacak olanın ten renginden saç renginden boyundan posundan önce çok daha önemli bir kriter var.

Kadın olması :S

Ne güzel gidiyorum son anda toparlayamadım .

0|0
    0|0
  • Hepsinin güzeli veya olmayanı vardır. Bazen esmer hoşuma gider bazen sarışın bazende kumral. Görecelidir yani.

0|0
    0|0
  • ne sarışının adı; ne esmerin tadı, akılda kalan kumralın ...

0|0
    0|0
  • sarışınların iyi olduğu nokta var erkeğin dilinden iyi anlıyorlar ikisininde yeri ayrı ikiside süper desek

0|0
    1|0
  • o laf çakma sarışınlar için değil..

0|0
    0|0
  • boya da olsa sarışın diyorum.beyaz tenli kızlara yakışıyor abi ne yapalım

0|0
    0|0
  • Yok en tatlısı kumral olanı:)

0|0
    0|0
  • adı tadı önemli değil beğin yoksa kumral olsa ne farkeder:)

0|0
    0|0
  • Sarışın esmer fark etmez aşksanabenzer affetmez

0|0
    0|0
  • sarışın hastasıyım ben sarışın yeşil göz kırmızı rujlu dudaklar daha nolsun

0|0
    0|0
  • Ten Önemli Değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen neden dert ettin ki bunu hem ten önemli değil güzel her haliyle güzel olur

0|0
    0|0
    • Niye sorulan her soru dert mi oluyor merak ettim ve burasıda soru sorma sitesi hani sen niye dert edip cevap verdin?

• bos gonuşmayınnnn yaaaw

0|0
    0|0
    • Bence sen önce bir düzgün konuş sonra boş dolu konuşuruz ayrıca boş olarak düşünüyorsan cevap verme

• haklısın btanamm

• Cakma sarisin olup bununla gurur duyan kizlar var, ben onlari cok seviyorum.

1|0
    0|0
    • Sorma bende onları çok seviyorum :D

• Esmerler 1 tanedir.

0|1
    0|0
  • Esmersen güzelsinnnnn ;)

0|0
    0|0
  • esmer candır kandır

0|0
    0|0