Turkiye de bu sene en iyi 11 secseniz ilk 3 e hangi isimleri koyardiniz

Turkiyede bu sene en iyi 11 secseniz ilk 3 hangi isimleri koyardiniz benim ilk 3 um 1 selcuk inan2 burak yilmaz 3 alper otuk

Güncellemeler:
Arkadaslar burak selcuk alper sectim ama hata yaptigimi anladim alperin yerine sanirim gekas olmasi gerek:-)

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• Muslera

Selçuk İnan

Burak Yılmaz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• fernandes,gekas,gökhan gönül

0|1
    0|0
  • oğuzhan özyakup manuel fernandes olcay şahan

0|2
    0|1
  • Muslera - Selçuk İnan - Gekas / Uche

Not : Burak çok çok iyi ama tarafsız olmam lazımdı..

0|0
    0|0
  • Selçuk/Burak/Gekas.

0|0
    0|0
  • Selçuk,Burak ve Drogba (?) :)

0|0
    0|1
  • King burak

Muslera

Xavi Selçuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Muslera

Selçuk inan

Burak Yılmaz(gekas)

0|1
    0|0
  • Fernandes

uche

gökhan gönül

0|0
    0|0
  • Muslera

Selçuk İnan

Batalla

0|0
    0|0
  • Burak,Selçuk Muslera Galatasaray...

0|0
    0|0
  • Muslera gökhan gönül sivok yobo riera selçuk inan manuel fernandes hamit altıntop batalla drogba gekas

ilk 3üm Muslera Selçuk Gekas

Hamite itiraz edenler olabilir ama hamitin olmadığı maçlarda Galatasaray çok çok zorlandı. Ayrıca hamit her maçta en çok koşan oyuncu ve rakibini çok yoruyor. Eskişehir maçını hatırlayın hamit yoktu erkan zengin bizim sağ tarafı ha bire pazara yolluyodu

0|0
    0|0
    • muslera da bu 3 luye girebilir ama burak selcuk un gol ve asist yapabildikleri için musleranın böyle birşansı olmadı ama muslera selcuk ya da muslera burak sonrasına gekas ı koyarsak oda olur:)

• Galatasaray bu sene bu kadar farkla şampiyon olduysa Muslera'nın payı çok büyüktü. Çoğu maçta kalesinde adeta yanlız başına kaldı. Bir kalecide olması gereken bütün özellikler var. Ayrıca giderek Taffarel'leşiyor. Yani oyunu çok iyi kurmaya başlıyor. Çok önemli maçlarda çok kritik kurtarışları var. Bence bu sene bu 3lüye Muslerayı katmazsak ayıp etmiş oluruz.

• selçuk şahin

caner erkin

bekir irtegün

0|0
    0|0
  • BR 17

Batalla

Olcay

0|0
    0|0
  • kuyt,selçuk inan,yobo

0|0
    0|0
  • Muslera

Gökhan Gönül

Arda Turan

0|0
    0|0
  • kalede muslera sağda gökhan gönül göbekte semih ve yobo sol kanatta riera orta saha selçuk fernandes olcan kuyt forvet burak ve gekas...

buradan bir üçlü çıkarmak gerekirse selçuk inan-theofanis gekas ve burak yılmaz üçlüsünü sayardım...

0|0
    0|0
  • oğuzhan özyakup manuel fernandes olcay şahan

1|0
    0|1
  • Muslera

Selçuk İNAN

Riera

0|0
    0|0
  • muslera selçuk drogba

0|1
    0|0
  • muslera burak selcuk

0|1
    1|0
  • burak yılmaz. batalla sow

0|0
    0|0
  • Kuyt , Fernandes , Gekas amk :D Gekas ı almayan adam tarafcıdır. adam takımı ligte tutttu amk

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;