Sizce protein tozu ve Kilo aldirici lar zararlı tehlikeli mi yoksa bir sağlığıma tesiri olmaz mı?

Soru açık ve net

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlığa zararlı olsa her yerde satılmaz ikincisi whey protein tozu dediğimiz şey peynir altı suyu ne kadar zararlı olabilir ki ama sporunu yapıp bol su içeceksin yoksa idrar yolların da falan sıkıntı olabilir hem öyle kısa vadede zararı görülmemiş kısa derken 10 yıl falan yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence en sagliklisi doğal halle kilo almak yahut vermek... ben yillarca kilo almak için ugrastim herşey denedim diyebilirim. çok zararli uzak durun doğal olmayan her şeyden. saglik çok önemli sahip cikin sagliginiza.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Dozunda kullanırsan sıkıntı olmaz. Tanınmış markaları da kullanman şart tabi.

1|0
    0|0
  • Önemli olan su alımın ve tuvalet alışkanlığındır. Bunları kullanırken günde en az 2,5 lt su içip sık sık tuvalete gidersen sıkıntı olmaz. Böbrek sürekli temizlenmeli.

1|0
    0|0
  • kullanmam karşıyım

0|0
    1|0
  • bir zararı yok günlük protein ihtiyacının yüzde otuzunu karsilarsin yüzde yüz besleniyosan kullanma sindirimi kolay dye kullanılabilir Avrupa da çocuklara veriyorlar ve hastalara çünkü hastalar sindirimi zor olan et yumurta gibi besinleri tuketrmiyolar
    protein tozu, bildiğimiz peynirin, süt kaymağının, yumurtanın ya da etin, yağsız, tuzsuz, konsantre saf protein kısmıdır.
    bu durumda soru şu şekle dönüşüyor.
    -bir anda, konsantre protein ağırlıklı yemek zararlı mıdır? Herşeyin asirisi zarar protein tozuyla beslenilmez işkenceden etmiyorum beş yıldır fitness yapıyorum formum profilde , sigara ve alkolden zararsız olduğu kesin bunlar ilaç değil büyütmeye gerek yok sağlıklı günler 😃

0|0
    0|0
  • aşırı kullanırsan zararı olabilir normal şartlar altında sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • zararlı değildir

1|0
    0|0
  • zararlı degıl peynır altı suyu yahu

1|0
    0|0
  • Zararlı vücudun normal dengesini bozan her toz zararlıdır

1|0
    0|0
  • Yakarsan sıkıntı yok yani spor yapacaksın ve fazlaca su tüketimi gerekir.

1|0
    0|0
  • zararı yok protein tozunun

1|0
    0|0
    • ya dinleme boş yorum yapanları. dediğim gibi bir zararı yok. sadece iyi araştırma yapman lazım iyi bir toz alman lazım.

• Zararlı değil tarım bakanlığının onayı olanları kullan whey protein mesela

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tehlikeli

1|0
    0|0
  • Aşırı derecede kullanmadığında tehlikeli olmaz yeteri kadar kullan

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;