Evde aletler olmadan çalışabileceğim spor hareketleri önerir misiniz?

Bana hemen bir program atın. Ama aletlerle çalışılacak bir şey değil. Evde çalışılacak bir şey. İnanılmaz gaza geldim de evde nasıl spor yapabilirim?

Güncellemeler:
Basit seyler soyluyorsunuz
Aramizda cok zeki insanlar var

0|1
3693

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 93

• Çoğu söylenene basit demişsin, sağlık durumunu ve spor geçmişini dikkate almadan hazırlanan programlar sakatlıklar doğurabilir. Ayrıca evde spor yapmak istiyorsan, kesinlikle bir yoga matına ihtiyacın olacak. Eğer mevcutta dambıl ya da ağırlık barın varsa biraz da kendinden bahsedersen sana uygun bir şeyler bulmaya çalışırım. :) Çoğu yazılana basit demişsin ama vücut ağırlığınla çalışırken yaptığın setleri HIIT setlerine uyarlarsan baya verim sağlayabilirsin. Yine de evde çalışacağına spor merkezine gitmen taraftarıyım. :)
    Şimdilik seni bir karın alıştırmasıyla yalnız bırakıyorum:
    https://www.youtube.com/watch?v=WUAv5KGJxvg

0|0
    0|0
    • zaten yazdıklarımın hiçbiri direkt olarak sadece kolu çalıştırmıyor... alıştırmalara basit dediğin için sana birden fazla kas grubunu aynı anda çalıştırabileceğin egzersizler koymuştum. Eğer bahsettiğin şey pushuplar içinse hangi kas gruplarını çalıştırdığını araştırmanı isterim. Başlıca, gögüs, karın ve triceps çalıştırabileceğin bir egzersiz tipidir.

• daha cok kol ve gogus onlar. neleri daha cok calistirip calistirmadigini biliypruz

• bir zahmet youtuba a yaziver

0|0
    0|0
  • Arnold un kitabını al bir vucutçunun hikayesimi ne ismi sarı bir kitap kapağında resmi var orda eldeki sopa sandalye kitap benzeri şeyleri bile kullanıyor mesela iki sandalyeyi sırt sırta ver araya koy uzun sopa altına gir tut sopayı yani barı çek kendini yukarı bacak baldır çalışma hepsi var 6 ay aletsiz çalışmayla başlatıyor seni

0|0
    0|0
  • paspas sopasını sırtına omuz hizasında koy sağa sola esne bunu en az 100 defa yap hızlı kilo verirsin karından özellikle

0|0
    0|0
  • Şınav mekik anca bunlar. Ama hafife alma 6-7 tane farklı şınav ve en az 10 tane farklı mekik hareketi var bunlardan 3 şınav 3 mekik seçsen bir günde 3 kere olmak ve her seferinde 12 tekrar yapmak şartıyla bir program hazırlar ve bu programa uyarsan gayet başarılı sonuç elde edersin. Kız olduğun için zaten bunlar sana yeter ilk yaptığın günün ertesi günü her yerin ağrır ama doğal merak etme. Ama hareketleri düzgün yapman lazım.

0|0
    0|0
    • iki hareketle kas mi yapilir acaba

• Açma germe
    Şınav
    Mekik
    Ters mekik
    Barfix
    Ters şınav
    Eline bez sarıp duvarda yumruklama çalışabilirsin
    Bazı Jimnastik ve yoga hareketleri yapabilirsin
    Şişelere su doldurup ağırlık çalışabilirsin
    ama sana bir tavsiye spordan önce koş..

0|0
    0|0
  • Şınav, mekik gibi şeyler.

0|0
    0|0
  • 40 ile başlayarak haftanın 7 günü her gün +5 tekrar ekleyerek squat, yapabiliyorsan 4 x 6 defa barfiks, koltuk kenarında kol arkalarını çalıştırmak için (triceps) dips yapabilirsin yine 4x6 veya 4x10 tekrar olarak. Plank da eklersen güzel olur

0|0
    0|0
    • Zaten program yazmadım, mutlaka yapman gereken hareketler bunlar, evde program yapmak istiyorsan ağırlık şart sahip oldugun materyalleri bilmediğimden gerek duymadım

• Internette aletsi nasıl kaslarını çalıştıracağın üzerine videolar var. Yorumlara bakıyorum sanki aletsiz vücut yapılamazmış gibi alaycı yazmışlar. Bununda sırf spor salonlarına para bayıldıkları için inanmak istemediklerinden yapıyorlar:)

0|0
    0|0
  • Şınav mekik ve türevleri. Extra ağırlık olmadan squad falan da yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Milli sporcu olarak söylüyorum ki evde yapılabilecek en iyi hareketler tabiki esneme hareketleridir ama önce sokakta 30-45 dk yürüyüş çok faydalı olur ki liflerin veya kasların zarar görmesin daha sonrada hafif kas çalışması yaparak günlük kalori ihtiyacından fazlasını protein yapmış olursun geri kalanıda vücuddan atılır başarılar

0|0
    0|0
  • nasıl bir egzersiz istiyorsun yağ mı yakacaksın kas mı çalışacaksın?

0|0
    0|0
  • Sırt üstü yarım mekikler ve diğer egzersizler bisiklet sürmek gibi. Bacakları saga sola açmak germe egzersizleri.

0|0
    0|0
  • nike training applikasyonu indir, programlardan istediğini seç

1|0
    0|0
  • Şınav mekik

0|0
    0|0
  • İlk günlerde 10-10-10 şınav çekmeye çalış. Kolay gelirse genç ve fit sayfasına bak

0|0
    0|0
  • youtube da p4p kanalı var kanka
    denendi, onaylandı

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • Sınav squat falan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    73

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 35

Yükleniyor...