Fenerbahçeli arkadaşlar sorum size Aziz Yıldırım'ı nasıl bilirsiniz?

Teknik direktörlerin neredeyse hepsiyle kavgalı ayrılması size de tuhaf gelmiyor mu? Saygılı görüşler bildirelim kişiliğe hakaret etmeden.

0|0
18

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçe'ye katkıları tartışılmaz. Ama artık bırakması gerekiyor çünkü son zamanlarda inadı yüzünden çok şey kaybettik

0|1
    0|0
  • Gitmesi için gün sayıyoruzda gitmiyor adam gitmiyor yapacak bişey yok kalede kaleci var diye golmü atmıyalım o yüzden aziz var diye Fenerden vaz geçemeyiz :D çekiyoz öyle inş gidecek birgün sabırla bekliyoruz.

0|1
    0|1
  • öldümü allah rahmet etsin ii bilirdik :D

0|2
    0|0
  • Futbolu yanlış yönetiyor istifa etmesini isterim ama etmez

0|1
    0|0
  • Öldü mu yoksa sakin ölmesin

0|1
    0|0
  • Hakem odası basan , tehdit eden , silahli çetesi olan bir başkan olarak biliyorum

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım ama şike yapan bir başkanı niye severler bilmiyorum hadi onuda geçtim kendi taraftarına paralı kopekler diyen adamı niye seviyolar onuda bilmiyorum hepsini geçtim geldiği seneden beri bikaç şampiyonludan başka başarısı olmayan bir başkanı niye severler onuda bilmiyorum

0|1
    0|0
  • allah benden ömür alsın bu adama katsın ölene kadar o koltukta otursun fenerbahçeliyim

0|1
    0|1
Yükleniyor... ;