Sizce diyet yapan birine göre çok mu yedim?

6 gündür diyetteyim 1 saat 20 dk koşu bandında yürüdüm 400 mekik çektim

Öğlen kalktığım için 1 kase çorba 1 kase yoğurt ve taze fasulye yemeği yedim 1 dilim kepek ekmeği

Akşam yemeğini biraz önce yedim
1 kaseden az çorba, biraz kuru fasulye, 1 kase yoğurt birazda az yağda kavrulmuş tavuk göğsü yedim 1 dilimde ekmek

Sizce diyet yapan birine göre çok mi yemişim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• iyi yemişsin ama azaltabilirsin :) hafif bir tokluk hissedince kalk sofradan ve senin için bir tüyo veriyim boş bir tabak al ve canın ne çekiyorsa az az al hepsinden tadımlık ye hem az yemiş hemde gözünde doymuş olur :)

0|0
    0|0
    • Öyle yaptım zaten az fasulye az tavuk göğsü yedim bir tek yoğurdum fazlaydı

• Duruyorum zaten 😀😀

• aferin 😁

Erkekler Ne Diyor 8

• bu kılona yasına gore degısır bu 1..2. si tavugu bırdaha yagda kızartma sakın.. ya hasla ya da ızgarada yap..3. 400 mekik nedir ne yapıyorsun sen göbek eritmek için deme bana sakın buakadr mekik beline omurgana zararlı.. mekik çekmeyın artık kaç defa soyluyoruz.. eger karın kaslarını guclendırmek ıstyorsan plank yapablrsın ya da crunch yapablırsın

0|0
    0|0
  • Hayır çok yemedin, daha az yersen vücüdün yaptıgın sporu kaldırmayabilir zaten. Ancak yağı ve şekeri hayatından çıkarırsan 5 kat daha hızlı, daha sağlıklı ulaşırsın hedefine. Tavuk göğsünü haşlayarak yersen kalorisi düşük proteini yüksek bir öğün tüketmiş olursun.

0|0
    0|0
    • 5 gündür hiç yağlı birşey sürmedim ağzıma zaten
      Sadece bugün yedim tavuk gogsunu :/ şimdide pişman oldum

• Dalga mı geçiyorsun

• Bizi mi trolluyorsun, takıntılımısın anlamadım

• Peki sadece diyet ile mi yetiniyorsun?

Koşu bandı, yürüme ve mekik
    Dışında Egzersiz filan yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • Yoo ormal

0|0
    0|0
    • 5 gündür hiç yağlı birşey yemiyorum
      Az da olsa yağda yavuz göğsü yemem kötü mü olmuş

• Peki teşekkür ederim

• Rica ederim :)

• 2 öğün ile zayıflanmaaaaaz mektebini okuyos

0|0
    0|0
    • + mekik de kilo vermeye yardımcı olmaz

• Dalga mı geçiyorsun

• Sen canım mısın? Günlük kalori ihtiyacının yarısını almışsın protein az yağ neredeyse hiç yok meyve yok sebze yok lif yok saçma sapan bir diyet. 2 ay sonra 20 kg verirsin sonra saçım dökülüyor başım ağrıyor diye sızlanırsın 2 ay hastanede yatarsın

• 400 mekık co ıyyımıs

0|0
    0|0
  • 400 mekik nasıl çektin

0|0
    0|0
  • Yapma daha ii :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...