Bu sezonun en çok izlenen derbisi...

Yayıncı kuruluşun açıklamasına göre, bu sezon en çok izlenen derbi 3 Martta oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi olmuş.

Dünya derbisi olaran nitelendirilen FB-GS derbisi daha Türkiyede bile reytingleri ele geçiremiyor :D

Sizce futbol olarak, bu sezon oynanan derbilerden en zevklisi hangisiydi?

• Galatasaray 2-1 Fenerbahçe / 16.12.2012
    A seç
  • Beşiktaş 3 - 2 Fenerbahçe / 03.03.2013
    B seç
  • Beşiktaş 3 - 3 Galatasaray / 26.08.2012
    C seç
  • Galatasaray 2 - 1 Beşiktaş / 27.01.2013
    D seç
  • Fenerbahçe 2 - 1 Galatasaray / 12.05.2013
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
810

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• en çok izlenen derbi derken neye göre :) Lig tvsi olan ztn her maça özellikle derbiye bakıcak he kimisinin o gün işi vardır açamamıştır o ayrı :) Gs Fb derbileri her zaman çok başkadır Türkiyeyi bırakın Dünya derbisi deniyor ve ikisi tam ezeli rakiptir yani beşiktaş öyle değil mesela ben gsliyim fb bzm olamıyosak fb olcana bjk olsun derim fblilerde gs olcana bjk olsunder :) Ama 3-2 lik beşiktaş derbisi çok heycanlıydı nasıl sevinmiştim son dakika golüne çünkü o hafta biz eses le 0 0 berabere kalmıştık :) Ama dediğim gibi Türkiyede derbi GS-FB dir beşiktaş baya koptu artık eskisi gibi değil..

0|0
    1|1
  • Her ne kadar emek hırsızı sahtekar gölge düşürsede Beşiktaş Galatasaray derbisi en iyisiydi

1|3
    4|4
  • b ve c şıkları güzeldi ama gs maçına hakem hataları gölge düşürdü

90 da Olcay der geçerim

1|1
    1|1
  • galatasarayla real madrid'in oynadıgı derbi daha güzelmiş ahahahahaha adamlar ilk maçta bütün sarı kartlı oyuncularını bilerek cezalı duruma düşürdüler :DD. marca'da yorumları okurken gsye vasat bir takım schalkeyi balına eledi diye yorum atıyodu madridliler :DDDD.

1|4
    1|1
  • Beşiktaşlı olduğumdan değil olcayın son saniye golü ve 3-2 öndeyiz o zevkli idi ;) yani B Bolu :)

2|0
    0|0
  • Galatasaray-Real Madrid derbisini tüm dünya izledi:)

0|2
    1|3
  • e 2. lik için savaşanların maçı daha çok izlenir tabi ki 1. olacak takım belli olduğu için izlemezler fb liler ahahahahah korkmuşlardır izlemeye ama ben bjk ile 3-3 kaldığımız maçtan zevk aldım açıkçası

1|1
    1|1
  • 3-3 lük maçç futbol keyfi olarak en iyisiydi !

0|1
    0|0
  • B şıkkıııııııııııııı

0|0
    0|0
  • son derbiden hiç zevk almadım. biz kazansak da pek değişmezdi bu.. ama Beşiktaş'ın feneri 3-2 yendiği derbi gerçekten güzeldi.. bizim feneri 2-1 yendiğimiz derbi de güzeldi.

0|0
    0|2
Yükleniyor... ;