Kendinizi tanıyor , olduğunuz gibi kabul ediyor musunuz ?

Aynanın karşısına geçin ve bakın. Sizce güzel misiniz ? Kilolu musunuz ? Uzun musunuz ? Kısa mısınız ? Hayatınızda yaptığınız davranışların doğru olup olmadığını düşünür müsünüz ? Hatalı olduğunuzu kabul eder misiniz ? Öz eleştiri yapar mısınız ?

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

• birkaç ay öncesine kadar aynaya bakınca kilolu, çirkin, bakımsız ve tembel, tembel olduğu için de üretken olmayan ve değersiz hissediyordum kendimi. Kendime saygı duymadığımı sağlığımı bozduğum için gerizekalı biri olduğumu düşünüyordum..ama kilolarımdan kurtuldum, çok çok bakımlar yaptım sporlar yaptım ve hep de devam edecegım.. ve kendimi dünyanın en mutlu insanı ve de Türkiye'nin en bomba hatunu gibi hissediyorum..

Kişiliğe gelince.. hayır elbette yanlışlarım var ama genel olarak iyi yürekli ve yardımsever bir insanım merhametliyim ve bu merhamet bana bazen çok pahalıya patlar...

hatalarımı kabul ederim KOVA burcuyum. Kendimi de eleştirir ve kötü yanlarımdan kurtulmak için elimden geleni yaparım... olabileceğimin en iyisi en kültürlüsü en zekisi en güzeli en sağlıklısı olmak varken, mükemmelden bir santim geriye indirmem çıtayı...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Dikensiz gül yoktur :) Ve üzerndeki dikeni hissetmeyecek kimsede yoktur herkez bilir fakat bu doğanın düzenidir değişmiz değiştirilemez yapay olaylar hariç :)

Ve şunuda unutmayalım lütfen güzel bir söz vardır;

-Şu dünyada kendisini sevmeyen adam ayna karşısında derdinden çatlar ölür...

0|1
    0|0
  • benim sorunum fazla özeleştiri yapmak bu huyumdan vazgecemiyorum hatta bence psikolokluk bir durum bence.. her yaptığımla savasır haldeyim içimde her yaptığımı sorgularıum yaptıklarım hiçbirzaman yeterince yeterince begenmiyorum dısarıdan begenilseler bile yok orda niye öyle yaptınn yok burda niye böle yaptım kendime işkence etmekten zevkmi alıyorum ama engelde olamıyorum sorunn cevabı cok olmadı ama şimdi silemedim yolluyorum;)

0|1
    0|0
  • Öz eleştirimi çok fazla fazla yaparım Hatalı olduğumuda kendimce kabul ederim ama karşıya yansıtmam ruh halime bağlı olur :) son 2 haftadır 5-6 kilo fazlam olduğunu düşünüyorum ve acilen vermem lazım :)

0|1
    0|0
  • yesede yemesede bu benim mecburen kabulümdür ben benim:)

0|1
    0|1
  • Kendimi tanıyorum evet

0|1
    0|0
  • ne olacak sanki kabul etsem ne etmesem ne :) Sonumuz belli

0|1
    0|0
    • Eee sonumuz belli de ne zaman olacağı beli değil;) bu zamanı değerlendirmek lazım. Bi koşu git bak aynaya bakalım ne var ne yok ? :)

• bence bir kişi kendim ilen barışığım dese bile o insan kendinde bir huy bulup kendi içinde onu üsteliyor olmasına rağmen ben bunu takmıyorum diyordur buda kendi özelliğini yine inkar etme olur.

0|1
    0|0
  • kabul ediyorum evet

0|1
    0|0
  • görünüş olarak çok beğenirim ve beğenilirim. kişilik olarak da babam kadar güzelim, işte o yüzden sevilmem.

0|1
    0|0
  • Kendimi gayet iyi tanıyor ve kendimle gurur duyuyorum .

0|1
    0|0
  • özeleştri yapıyorum .kendime söz dinletemediğim zamanlar oluyor duygusal bir varlığım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tanıyor ve oldugum gıbı kabul edıyorum

0|1
    0|0
  • Valla her halime memnunum Allaha çok şükür beterin beteri var. insanın her haline şükretmesi lazım eli ayağı doğru tutuyorsa sorun yok bence en büyük zenginlik budur

0|1
    0|0
  • yaparım bazen bu dediklerini de kendimden nefret ederim genellikle mecburen kbul ediyorum kendmi ama

0|1
    0|0
  • Fiziksel olarak hiçbir problemim yok .

Yerine göre davranış bozukluğu sergiliyorum.

0|1
    0|0
  • bi giderim var...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;