Kız ya da Erkek arkadaşınıza sormak isteyipte soramadığınız şeyler var mı?

Şu soruyu kesinlikle soramam ya da sorsam mı diye tereddütte kaldığınız?

Güncellemeler:
Sevgilinize ya da normal arkadaş olduğunuz karşı cinse fark etmez. Amaç sevgiliye mi daha yakınız yoksa karşı cins arkadaşa mı?

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• güzel bir soru sormuşsunuz ama ilişkiler de toplumumuz da namus tabusunun aktifliği hala yerini koruyor hal böyle olunca ataerkil düşünce yapısının egemenliği altında yetişen bir bireyin klişe sorusu bakiremisin oluyor bence.

1|0
    0|1
    • kadının namusu varsa erkeğin de namusu vardır. sürekli birileriyle düşüp kalkan bir erkeğin aynı şekilde davranan kızdan hiçbir farkı yoktur..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• türkiye sınırları içerisinde kimin namuslu olup olmadığına erkek dediğimiz türün karar vermesidir.

efendim, namus bazı kimselerce onlaşılamayacak kadar komplike bir kavram. hem herkesin namusu kendine. ama öyle bir ortam oluşmuş ki, şunu yapan namusludur, böyle yapan namussuzdur gibi kavramlar havalarda uçuşmakta.

sanki namus erkeğin tekelinde olan bir kadın denetleme hali. yok öyle birşey efendim. namus dediğiniz şey, sevişip sevişmemenize bağlı olacak kadar düşmüş bir kavram değil.

ama penisini kullanabilme kabiliyetine güvenemeyen erkek milleti, kadını namus kisvesi altında kontrol etmekten hoşlanıyor. sanki namus bir tek kadının derdi, sorunu. kendilerine olan güvensizlikleri, kadınları suçlamakla, onlara itin götüne sokmakla düzelecekmiş gibi baskı üzerine baskı.böyle bir toplum da erkeğin namusu olurmu dünyalıyız söylermisin bana.

1|1
    0|0
    • +1 kardeşim bravo ben de öyle düşünüyorum.Namus zaten cinsellik demek değilir aldatmak demektir insanlar bunu bilmiyorlar

• doğru söylüyorsun fakat ben sana şu an toplumdaki anlayışı aksettirmeye çalışıyorum.

• biliyorum farkındayım çok doğru da yazmışsın ayrıca.

• her istediğimi sorabiliyorum çok şükür..

1|2
    1|3
  • Hiç çekinmeden sorarım ama yeri geldiğinde,

1|0
    0|0
  • Ben bayan arkadaşlarıma cinsellikle ilgili şeyler sormak isterim ama çekinirim :( Sorsam sapık derler ki :/

1|0
    0|0
    • sapık diye nitelendirileceğin bir yapıdaki insanla işin olmasın derim. önyargılı insanların sana çok fazla bir artısı olmaz.

• Biliyorum farkındayım

• Ateşli bir gece geçirebilir miyiz sevgilim

2|2
    0|0
  • Çekinmeden herşeyi sorarım ama karşımdaki kişi bana samimi cevap vermez.

1|0
    0|0
    • sor sen, belli olmaz belki kelimesi kelimesine doğruyu söyler.

• uğraşma o noktada sil gitsin :)

• bir ağaç gibi tek ver hür yaşıyorum ;) keyfime dokunmayın

• daha önce girmediğin pozisyon hangisi , mümkünse var mı .p

1|1
    0|0
  • Tanıdık olsun olmasın herkese her soruyu sorabilirim :) farketmez

1|1
    0|0
  • flört ettiğimiz kıza mı ?

1|0
    0|0
    • evet

• soruyu güncelledim cevap verebilirsin

• ilk kimle yattığını merak ederim aslında ama soramam :D

• Çok soru var soramadığım çünkü zamanı değil zamanı gelince soracam

1|0
    0|0
  • Neden her girdiğin yerde camları açıyorsun aşkım salak mısın ! ? <3 :D ;) :P

1|0
    0|1

• Yoo.

1|0
    0|0
  • tereddütte kalmam sorarım

1|0
    0|0

• Seviselim mi dicem ama diyemiyorum

1|0
    0|0
  • Her seyi sorabilirim

0|0
    0|0
  • Evet var tabii...olmaz mı :))

0|0
    0|0
  • Bilmediğim 2 rekat namaz insanlara sadece din ile ilgili sorular sorarım sadece

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok olursa heralde geçmişi temiz mi bunu sormak zor olurdu ama içimde de kalmamalı. Gerçi sorsak da hep yalan cevap gelir o da ayrı kaybetmemek için.

1|0
    0|0
    • kaybetmemek için yalan söylemek olayını kaldırmak lazım bence. asıl kaybetmemek için doğru konuşmak gerek. ne olursa olsun gerçeği bilmek insanın en önemli haklarından biridir.

• Öyle ama buradan lafla öyle deriz gerçekte bir kız adamı seviyorsa gerçeği söyleyemez söylerse kaybeder büyük olasılık bu durumda söyleyebilir mi ? Hadi söyledi kaybetti peki başka biriyle tanıştığında ona da söyleyebilir mi gerçeği tekrar kaybı göze alamaz.

• Cinsellik sorusu sormam.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Paçalı beyaz don giyer misin?

3|2
    0|0
    • bana soruyorsan kışın içlik giyerim :)))

• Aklıma gelen ya da takılan her şeyi soruyorum.

1|1
    0|0
  • cinsellikle ilgili hiçbişey sormam.. soramam değil sormam diyorum :)

onun dışında hiçbişey yok :)

1|0
    0|1
    • tabi onunda sana karşı soru hakkı doğacağından dolayı sormassın :)

• anladık zaten orasını :))

• yok herseyı sorarım.

0|0
    0|0
  • Epilasyon yapıyor musun diye soramam.

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;