Boks mu KickBoks mu?

2 aydır boks dersleri alıyorum ancak kickboksa geçmemi tavsiye edenler var KickBoks tekmeli olduğundan basenli bir vücudumun olması beni bacaklarımı rahat kullanamayacağım konusunda endişelendiriyor bilen arkadaşlardan tavsiye istiyorum hangisi iyidir?
boy 170 kilo 72

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• basenli bir vücudunun olması bacaklarını rahat kullanamayacağın anlamına gelmez basensiz veya basenlide olsa bacakların esnek değilse kullanamazsın bunu anlamanın yolu bacaklarını yana açabiliyormusun? ve dizlerini kırmadan parmak uçlarına deyebiliyormusun bunları yapıyorsan boyunda birine kafasına tekme atabilirsin :) boks kickboksa gelirsek hangisini seviyorsan hangisini daha iyi yapıyorsan onda devam et sonuna kadar git :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle kick boks👍🏻 Basen kilo dert etme. Esnedikçe vücudun alışır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben yıllardır kick boks eğitimi aldım amcam antrenör KickBoks öneririm. Nedeni ise tüm vücudunu kullanıyorsun savunma da çok başarılı bir dövüş sanatı. Sürekli dans edip hareket etmen lazım eğitimini aldıkça bacaklarını çok rahat kullanabilirsin.

1|0
    0|0
    • annem de boksa devam et 5 6 ay iyice geliş istersen yine gecersin kickboksa dedi öyle olursa uygun olur mu sence

• Dediğin gibi boksa devam edip geçebilirsin ama kickboksta zaten yine aynı el hareketlerini kullanıyorsun ama bacaklarını kullanmayı 5-6 ay geciktirmiş olacaksın

• kick boksa gec derim. spor amacli mi yapiyorsun yoksa kendini. savunmayi ogrenmek icin mi. amacin ne. ilerisi icin ne dusunuyorsun

1|0
    0|0
    • uzun süreli düşünüyorum sanırım spor amaçlı oluyor maçlara çıkmak istiyorum elimdeki bilezigim olsun ama kendimi de savunmak istiyorum tabikiii

• anladigim insallah. basarili. olursun

• Boks

1|0
    0|0
  • Basenliysen eger boksta kal. kick box da çok zorlanirsin

1|0
    0|0
  • Kullana kullana erir inş o bacakların

1|0
    0|0
  • almıla kız kick boxa geç az biraz zorlanırsın ama basrnlerde erir gider zamanla

1|0
    0|0
  • kick boks yapmanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Thaibox en iyisi

0|0
    0|0
  • Kick boks yapın.

1|0
    0|0
    • Benimle aynı boyda 55 kilo olan bir kız kickbokstan dönme boks yapıyor KickBoks yapamadıgini bacaklarını kullanamadıgini söylemişti

• Aslına bakarsanız boks, Halter ve güreş gibi sporlar kadınlara göre değil. kadınlara voleybol, tenis ve yüzme gibi spor dalları çok yakışıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• KickBoks çok keyiflidir

1|0
    0|0
    • Benimle aynı boyda 55 kilo olan bir kız kickbokstan dönme boks yapıyor KickBoks yapamadıgini bacaklarını kullanamadıgini söylemişti

• sana kalmış

Yükleniyor... ;