Fazlasıyla kaslıyım fakat gucum sanki cok yok gibi?

vucut geliştiren biriyim özelliklede kollarım baya kaslı ama guc olarak yetersiz gibi hissediyorum bilek güreşlerinde genelde yeniliyorum neden böyle sizce :/ ? benim yasadıgım durumu yasayan oldumu hiç?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• powerlifting ile bodybuilding farklı şeyler powerlifting kaldırdığı kiloya bakar bodybuilding aldığı kas kütlesine sen kendinin güç konusunda yetersiz olduğunu düşünüyorsan powerlifting gibi çalışmalısın yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • Nasil olucak pki

• Tesekkur ederim :)

• rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Güç kastan gelmez kemik yapısıyla alakalı.

0|0
    0|0
    • ne yanı 40 kilo biri 100 kilo birinden guclu olabilirmi yani

• Hayır, kemik yapısı sağlam olan bir adam zaten 40 kilo olamaz. Mesela 2 tane 70 kilo model vardır biri diğerinden daha iri duruyordur. Sebebi iskelet yapısı.

• Protein tozu gecmis olsun ericek o kaslar sonra booomm gg

0|0
    1|0
  • Guclusundur. Belki bilek guresi taktigini bilmiyorsun. Ama kasli isen guclusundur.

0|0
    0|0
    • bilmem ne yapmam lazım

• Tamam :))

• Tamam deme:))
      Neymiş hatan var mi gordun mu?

• proteinle yaparsan kası öyle olur tabi

0|0
    0|0
    • neyle yapılıyo pardon?

• Kas protein ile gelişir tozlar ise günde alman gereken ve alamadığın proteinlere ek olarak kullanılır senin bahsettiğin steroid içeren tozlardır oldukça pahalı ve yarışmalara girenler tarafından kullanılır protein tozu ilaç değildir ve zararlı değildir 7 den 70 e herkes kullanabilir

• @ExoticSibirya tesekkur ederim gereken aciklamayi yaptgn icin :)

• gün günü tutmaz morel gaza getirme vs herşey etken

0|0
    0|0
  • Kırbaç kullan hem estetik hem güç yapar. Kullanacağın kişi yoksa ben olurum o kişi.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;