Konyaspor-Beşiktaş maç sonu değerlendirmeniz nedir? Görüşleriniz neler?

Konyaspor-Beşiktaş maç sonu değerlendirmeniz nedir? Görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
değerlendirmeniz nedirrrr
pt

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş çok değerli bir 1 puan aldı. Öyle ki uzatmalarla beraber 94 dakika oynanan maçta Beşiktaşın korneri yok.
    Necip ilk yarıda oyundan atılmalıydı ama Cüneyt Çakır göz göre göre atmadı.
    Çok daha farklı bir skor çıkabilirdi.
    Maç Konyanın hakkıydı

2|5
    0|7
    • @r4567u8ı
      Hayır

• @r4567u8ı
      Ben sanmıyorum ki hiçbir Beşiktaşlı tutupta yok hayır Necip in atılmaması gerekiyordu desin.
      Adam sarı kartı varken, hava topuna çıkarken apaçık dirsek attı.
      En iyi ihtimal 2. sarıdan kırmızı olmalıydı ama cüneyt oralı bile olmadı, hatta direk kırmızı bile olması tartışılabilir

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Beşiktaşlı olarak Konyaspor u kutluyorum güzel maç sergilediler, bu maçtan çıkarmamız gereken çok ama çok ders var :(

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaşlıları cüneyt çakır için bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum

0|4
    0|5
  • ben konyaspor kazanir diye bekliyordum ama yinede bol gollu mac oldu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Konya ligin en zor deplasmanlarindan , Beşiktaş ise yeni transferlerinden eksik. Buna rağmen 1 puan olmamalıydı ama çokta üzülecek bir durum yok

0|4
    0|3
    • @r4567u8ı hakem sayesinde nice puanlar şampiyonluklar alanlar dert yanıyor ya ona gülüyorum. Hakem odası basan başkanına sor beleş puanları

• Beşiktaşın defansa ve kaleciye ihtiyacı var. Yoksa daha öncelerde de olduğu gibi bugüne benzer puan kayıpları yaşamaya devam ederiz.

0|2
    0|0
    • defans belki oynaya oynaya düzelebilir açıklarını kapatabilir ama kaleci sorunu var

• Maçın hakkı beraberlikti bana göre öylede bitti hakem tesir ettimi evet Necip atılsa dediğine göre Tolga dışarda almış verilse çok farklı şeyler olabilirdi ama oyun anlamında beraberlikti öylede bitti.

0|0
    0|2
  • Bu takımda tolga ve necip olmasa çok güzel olucak ta işte anlatamıyoruz.

0|1
    0|0
  • Böyle defans böyle kalecinin ben

0|1
    0|0
  • Necipi ilk yarı sonu oyundan alıp becki sola çekip gökhanı sağa almak bu kadar zor olmamalı şenol hocam neyse bu bir puan mağlubiyetten iyidir.

0|3
    0|2
    • @r4567u8ı Hakemin hataları tek taraflı değildi sana kalsa cenkin golünü bile hakem attı.

• Ali çamdalı'nın maç 2-1 iken 2 3 defa atılması lazımdı seyirci baskısı vs atılmadı
    Gökhan Gönül alındı sağ bekte hala Beck oynuyor
    Necip ten asla ve asla stoper olmaz
    Şenol hocanın isteği üzerine 2 tane kaleci alındı Boyko ve Fabri 2 side İlk 11 yüzü göremedi.
    Beşiktaş acilen kadroya takviye yapmalı.

0|1
    0|0
  • Bjk kaybedince hoşuna mı gitti

0|1
    1|1
    • millet birbiriyle kapıştı yorumlarda sıra şimdi sorana mı taktınız la kafayı :D

• İdda ediyorum bu konya feneri cimbomu yener

0|3
    1|2
  • konya deplasmanı zor bunu bir kez daha hatırlattı bize, maç konyasporun hakkıydı, beşiktaş ezildi bence

1|2
    0|6
Yükleniyor... ;