Bayanlar maçlara daha çok gitmeli mi?

Öncelik tanınmalımı bence evet en azından küfür kavga vs sona erer neden böyle bir uygulama yok neden bayaanlara öncelik yok bilet kombine alırken?

0|0
513

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ceza ile boş stadyuma oynanacağına bayanların güvenli bir şekilde maç izleyeceği ve takımlarına da moral olabilecek bir ortam için düşünülen bir uygulama ve bu durum hoşuma gidiyor. Lakin cinsiyet farketmeden korsanlık yapan insanlar yine mevcut ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • gitmeli

0|0
    0|0
  • kavgayı bilmemde kadınlarda küfür ediyo..geçen yıl oynanan bursaspor-g.saray maçında olmuştu mesela...

0|0
    2|0
  • kadın taraftarı ceza olarak gören federasyon varken mi?

1|0
    0|0
  • bayanların küfür etmeyeceğine inananlardanmısınız? link e tıkla

0|0
    2|0
    • Sen erkekler kadar kufur ettiklerine inaniyormusun

• hahahaha :D dişi kartallar !

• bayan küfür etmez diye birşey yok diyorum sadece, terbiyeden yoksun insan vardır.

• Bayanlar çok tercih etmezler. Edenlerde zaten eşleri dostları vs kombine alıyorlar. Sıkıntılı iş futbol . Ne yazıkki hele bir de derbi oynanıyorsa vay haline yıkarlar ortalığı. Orada birkaç bayanın olması demek sıkıntı demek. Ne yazıkki birçok ülkede bu şekilde futbol tamamen kavga dövüşten ibaret.

0|0
    0|0
  • az gittikleri için ortamı yabancılıyolar biraz alışsınlar bak içlerindeki canavar nasıl dışarı çıkıcak :)

0|1
    2|0
    • Ne stafdda hemde gorsel guzelllik

• gitmeli ön sıradan izlemeli.

2|0
    0|0
  • tabiki gitmeli bayanlar dahada çok gelmeli bence

1|0
    0|0
  • Eskiden kızlar erkeklere yine mi maç izleyeceksin yeter derdi, şimdi bütün takımların adlarını sayarlar, adıyla da kalmaz ilk 11'ini söylerler... Zaman biraz daha ilerlesin bu dediklerinde olacaktır. Her şey zaman.

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce maça gittim etrafımda hiç kadın yoktu ama bir tane bile küfür duymadım

0|0
    2|0
    • Ya hic gitmedim maca bilmiyorum cunku kavga kufur bayanlar olsa azalir bu sayi

• bence abartıyorlar türkiyedeki statların hepsinde küfür yok

• gırın sıraya alın sızde eşitlik var

0|0
    2|0
    • Iste onu diyorum oncelik olmasi lazim.

• oncelık derken ne oncelıgı. Sıraya gıremıo musunuz?

• Yahu ne sirasi biz guzellik getircez neden siraya girerrim hem sizden firsat yokki

• bayanlar herseyde onde sırada arabada yemekde konferansda yatakda macdada olmalı haklısınız onde duranın canı cıksın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gitmeli tabi.Çiçekler açsın sahalarda Kamer Genç te sulasın bunu istiyoruz.

3|0
    0|1
  • Gitmeli..

3|0
    0|1
  • Gitmeli tabi.

2|0
    0|1
  • Bayanlar küfür etmiyor mu sanıyorsun, hele bizim saç baş kavgalarımız erkeklere örnek olacak cinsten..

1|3
    1|1
Yükleniyor... ;