Alper Potuk Fenerbahçe'yi şampiyon yapar mı?

Sizce alper fenerbahçeyi şampiyon yaparmı ? Faydası olurmu volkı nın yerine kim gelicek?

Güncellemeler:
Volki ne olucak?

0|0
227

En İyi Erkek Görüşü

• Alper Potuğu bilmemde Aziz Yıldırım kesin GALATASARAYI şampiyon yapacak:)

2|4
    1|3
    • Adamin hasisin renktas koydun lafi merak ediyorun ne diye bu kada4 sevindiler ondan sordum

• Teşekkürler:)

• Rica renktas :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• hayırlısı deyip geçmek lazım

0|0
    0|0
  • Futbol 11 kişilik bir oyundur, takım oyunu olmadığı müddetçe messi de gelse bir anlamı yok

Sen orta sahaya takviye yaparsın ama ortadaki oyuncuya sağ ve sol bekler uyum sağlamazsa bu adam kimseye pas atamaz, ya da çok pas hatası yapar mesela...

cut.

0|0
    0|0
  • Bakınız adam :

Fenerbahçe bana 20 bin lira teklif ettiğinde ben Galatasaray'la 8 bin liraya anlaştığımda mutluluktan uçuyordum"

-Metin Oktay

0|0
    0|0
  • Baroni yerine iyi bir seçim aslında. En azından orta saha Emre - Alper - Salih olur, atakta destek verecek adam olur. Baroni iyice kendini Alex yerine koymaya başladı, koşmadan pas dağıtmaya çalışıyor ama beceremiyor. Yer yer Emre ya da Alper yerine Meireles de oynarsa Salih de her türlü oyuna alışmış olur. Böylelikle Türk Futbolu bir futbolcu, bir insan, bir yetenek daha kazanmış olur.

0|0
    0|0
    • Bana deedin sandim ondan engelledim kusura bakma

• hanı bı bomba patladı ya şimdi dikkatli olsunlar fb camıası o bomba ellerınde patlamasın sonra...

böyle şirkef bı takım görmedım ben sonra sevıye den bahsedılır

örnek olunacak yerıne ördek oluyorlar YAZIK...

0|0
    0|0
  • link

:)

0|0
    0|0
  • alper potuk şampiyon olmamız da iyi bir yeri olur .sağlam 4 veya 5 transfere daha ihtiyaç var .volkanın yerine mert bakar .iyi bir kaleci .kaleciden yana eksiğimiz yok .mert birkaç maça çıkınca alışir ve kendini daha rahat hazır eder maçlara .

0|0
    0|0
  • Özellikle yabancı sayısının 6 ya düşmesinden sonra kaliteli yerli oyuncuların değeri artıyor. Bence faydalı olur

0|0
    0|0
  • Şu fenerde olmasa cidden boş beleş adamlara 5 trilyon akıtıcaktık..

İyi ki varsın fenerbahçe!..

0|0
    0|1
  • alper bence iyi olur

0|0
    0|0
    • Sizden aldığımız paraları çarçur etmıyelım dedık..

Bi lig, bide şampıyonlar lıgınde ıyı kazandırdınız bıze, sadece potuk motuk gıbı değeri 1-2 milyon doları bile geçmneyecek adama o kadar para vermek , bir tabata hatası olurdu..

• Sen ne diyorsun. Alper seneye gol kralı olmazsa ben bişey bilmiyorum :)

0|1
    0|0
    • Kizma kanka

• Ne kızması ironi yapıyorum :)

• Yok gsliyim bende merak ettm fblilerin fikirlerini dier soruda dokturmuslde boyle sordm ondan

• Alper fenevi şampiyon yapar mı :) Bunu Drogba ya sormalı..

0|0
    0|0
  • Bir adam bir takımı şampiyon yapamaz. Böyle bişey olsaydı Real Madrid'in de şampiyon olması gerekirdi.

0|0
    0|0
    • Yani ne bilim merak ettim fblilerin fikirlerini

• heee drogba sneijder armut toplar.fenerde alper var kesin sampiyon olurlar:DDD

1|1
    0|0
  • volki ne bu arada? alper de gelmeseydi iyiydi çok pahalı bence.

0|0
    0|0
  • olur tam takımın istedigi adam fuleli çalım atabilen böyle oyuncu ihtiyacı var fenerde çok güç katıcagı kesin ama şampiyonlugu bilemem

0|0
    0|0
  • alper potuk eskişehiri şampiyon yaptı sıra fenere geldi..

0|2
    0|1
  • Maradonamı bu ?

0|0
    0|0
  • CL ligi Şampiyonu bile yapar Alper >MEssi

0|0
    0|0
  • hahahaha tabi ki yapamaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasaray daha iyilerini alır potuk kimmiş nede olsa para var imkan var ünal saolsunn :D

0|0
    0|0
  • 1 kişnin şampiyon yaptığı nerde görülmüş takımla olacak iş bu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;