Ks de itinayla kaçındığınız soru türleri var mı? var sa neler?

ks de belli tür sorulara cevap vermemeye çalışır mısınız? mesela siyaset, veya din, veya belli bir nick' e karşı, veya belli bir kategori olabilir. itinayla kaçındığınız sorular var mı. mesela ben yakın dönem politika sorularına cevap yazmaktan kaçınırım

0|0
2017

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu sitede her soruya cevap verebilirim ama cinsellik katagorisinden uzak duruyorum.Onun haricinde bir iki üyeyle bir iki kere takışmamız oldu o nedenlede beni sorularında istemediklerini bildigim için onlardan uzak duruyorum bir de engelleyen üyeler var onlarin sorularına cevap veremiyorum :) ama benim için sorun değil bunlar çünki burada 100 lerce soru var.Onlara gitmessem başkasına giderim.Hiç bir üyeyi favorize edip kıyak geçmiyorum.Ben gizlilere, levelleri 1 olanlara yüksek olanlara herkese yorum yazıyorum.Bende ayrım yok.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• siyaset. ve ayrılık

1|1
    0|0
  • 3 numaralı kategoriden uzak duruyorum :D

0|1
    0|0
  • Ben cinselik sorulari ve kategorisine bakmam ilgilenmem

0|1
    0|0
  • Yardım isteme amaçlı olmayan, özel bilgi talep eden cinsellik sorularına cevap vermemeyi tercih ediyorum.

0|1
    0|0
  • cinsellk kategorisine bakmıyorum.. onun dışında her soruya cevabım vardır :)

saçma soruya saçma cevap ,mantıklı soruya mantıklı cevap şeklinde :)

0|2
    0|0
  • itinayla cinsellik sorularından kaçınırım

0|1
    0|0
  • Futbol soruları

0|1
    1|0
  • hiç öyle prensipler edinemedim :)

0|1
    0|0
  • önüme geleni cevaplıyom

0|1
    0|0
  • spor konusunda özellik futblsa kaçınyrm

0|1
    0|0
  • soldan sağa üçüncü :))

0|1
    0|0
  • yok anam yok

0|1
    0|0
  • din inanç yorumlamadım hiç

birde futbolla ilgili soruları

0|1
    0|0
  • Siyaseti severim.Ama sanal ortamda konuşmamayı tercih ediyorum..

0|1
    0|0
  • beyin-meyin zeka-meka falan filan

2|0
    0|0
  • Genelde yeni sorulanlara bakar cevap veririm ama cinsellik katagorisine hiç girmem.

1|0
    1|0
  • niye herkes siyasetten kaçıyo anlamış değilim

0|1
    0|0
  • siyaset soruları.

1|0
    0|0
  • şu ergenlerin sınıftan hoşlandıkları çocukların baktı bakmadı muhabbetleri ve cinsellik sorularından itinayla kaçıyorum.

0|1
    0|0
    • hazır bulmuşken sorim dedim. insan niye gizli cevap verir? gerçekten merak ettim samimiyim

• saplantı. :D

Erkekler Ne Diyor 17

• Her kategoriye girip çıkıyorum fakat özellikle cinsellik kategorisinde cevap vermiyorum soru sormuyorum. Ayrıca dini-siyasi ve dediğin gibi yakın dönem politikaları ile ilgili yorum yapmaktan kaçınıyorum. Tabi bazen yeter beee deyip daldığım oluyor o da çok nadirdir :)

0|1
    0|0
  • Cinsellik kategorisine ısınamadım bir türlü. Sapıklıktan çok gerçekten cinsellik anlamında kullanıldığı gün o kategoriye de dahil olabilirim.

2|1
    0|0
  • Ks de itinayla kaçındığınız soru türleri var mı? var sa neler?

ve

Bir arkadaşımın başına geldi ne yapabilirim (kendimi ele verecek sorular)

sorularını sormaktan acaip çekinirim

0|1
    0|0
  • kaçınmak değil de sıkıcı ve boş abartılı gelen CİNSELLİK soruları

birde yardım edin ben ayrıldım napıcam şimdi vs gibi sorular...

0|1
    0|0
  • Kaçınmak karakterime ters bir durum.

Her soruda anlatmak istediğim bir şeyin propagandasını yapar geçerim.

1|0
    0|0
  • din ve siyaset sorularına cevap vermiyorum çünkü burası o tarz soruların yeri değil diye düşünüyorum

2|1
    0|0
  • Anlatıma önem veriyorum. Anlayamadığım şeye cevap vermem mümkün değil.

0|2
    0|0
  • Cinsellik sorularını okurum ama yorum yapmadım hiç :D

Ayrılık soruları içimi bayıyor. Hiç okumam bile.

0|1
    0|0

• sınıfta bir birine aşık olanlar

kanka kelekleri

2|1
    0|0
  • Cinsellik

Sizce nasılım ?

Bir de engellemesek de konuşmadığım üyelerin her türlü soruları...

0|1
    0|0
    • insan niye küs kalır ki anlamıyorum: benim cevvaplarım da agresif olur. ama hakaret içrmez. küsen, engelleyen oluyo. ben unutuyorum bile kime ne yazdığımı.. niye büyütürler ki

• Daha önce kendi saçma sapan hallerinden dolayı beni listesinden silen tipleri kastettim.

• anladım ok

• bende politikaya girmem.Danışıklı dövüş çünkü bence.

0|1
    0|0
  • Hayır, hiç kaçmam. Soruyu seversem cevap yazarım..

0|1
    0|0
  • Ayrılık kategorisi komple diyebiliriz. Nadir cevap veririm

0|1
    0|0
    • aynen bir de diyolar millet bir gelin hele diye

• Akil verin diyorlar unut diyorsun olmaz diyor. Alayi ariza ya. Ask konusu da oyle. Acaba benden hoslaniyor mu sizce dudukler mi. Ne bilim len

• itinayla hepsi cevaplanır <3

0|1
    1|0
  • aslında pek dikkat etmedim bu tür duruma.sadece anlık ne düşünüyorsam ona göre yorumluyorum ztn..okuyupda cevaplamadığım sorular oluyor ama kategori ya da soru türü olarak seçmiyorum

1|0
    0|0
  • Cinsellik konusuna kolay kolay girmem. Moda hakkında fazla bilgim yoktur. Diğerlerine elimden geldiğince cevap veriyorum.

1|0
    0|0
  • "her türlü soruya itinayla cevap verilir " gibi bir prensip olsa.. o benim olurdu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;