Avcılık spor mudur sizce?

Bence:

Avcılık bir spor değildir.. Avcılar potansiyel katildir.. Canlı yaşamına son vererek Spor yapmak cinayettir...

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor olamaz böyle bişey. Canilik resmen

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Avcılık spor değildir. Zorunda kalırsam yaparım. Tavşan bana göre avlanabilir. Ama zevk için aslan , fil ne bileyim kurt , ayı bile bana göre yasak olmalı. Tabii aç kalırsam bunların hepsini avlarım veya tarlam varsa ve ürünlerime zarar veriryorsa korunma amaçlı av yapabilirim. Ama spor olarak asla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• Caniliktir

0|1
    0|0
  • Avcılar kadar doğayı seven, doğayı yaşayan bir insan ben ömrümde ne gördüm, ne de tanıdım.

Evet avcılık spordur. Ata sporu.

1|0
    0|0
    • O canlıların yaşama hakkını belirleyen avcılardır, o canlıların doğada mutlu şekilde yaşama hakkı yoktur diyorsun yani? İnsani zevkler canlı yaşamından daha mı önemli?

• Arkadaşım bilinçsiz avcılıktan bahsetme burada. Sizin orayı bilmem ama bizim burada bir buçuk karışı geçmeyen balıklar suya geri bırakılır ve havyar zamanında avlanılmaz. Geyikler asla vurulmaz. Bıldırcın sürüleri körlenmez. Tilkilerle kangallar aracılığı ile mücadele edilmeye çalışılır. Ağaçlar kesilip yerine ev yapılmaz. Vs. şeklinde bu liste uzar gider.

• Bilinçli avcılık gayet de spordur.

• Avlanma mevsimlerinde spordur

0|0
    0|1
    • Avlanma mevsiminin ayrıcalığı ne?

• Çoğu hayvan evladını bırakıyor ama

• Kendi başının çaresine bakacak hale gelince bırakırlar insanlar da öyle evlenir kendine ayrı yuva kurarsın tabi bizim beynimizin daha üstün olmasındna dolayı oluşturduğumuz aile bağı havanlar gibi tamamen kopmamızı engelliypr

• Vejeteryan değilsen ; iki yüzlüsün.

0|0
    0|0
    • Ne olup olmadığımı bilemezsin ama en azından canlıları öldürmememiz hayvan haklarını korumamız gerektiği bilincindeyim. Bu bilince sahip olup kolladıkça sen de gelişirsin.

Yükleniyor... ;