MırosLOVE stoch! futboldan anlayan gelsın

bu futbolcu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence çokiyi fakat Aykut Kocaman harcadı adamı

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• Stoch diyince aklıma transfer olduğu gün yaptığı açıklama geliyor ne demişti?Şampiyonlar liginde oynamak için Fenerbahçeyi seçtim:)Ama Stoch Fenerbahçeye geldiğinden beri 1 tane Cl maçı oynamadı:)İçeri git vur başka numarası yoktu ama Fenerde harcandığıda bir gerçek

1|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• yetenekli ama özel hayatına dikkat etmiyor

0|1
    2|0
  • Genç ve iyi bir yetenek ama sanırım formsuzdu biraz. Aykut o yüzden oynatmamış olabilir.

0|0
    0|0
  • Bence bal yapmayan ari yildiz olamayan yildiz adayi hep ayni hareketler dar alanda 50 metre kos pas verme bencil oyna falan iste egoistlik dizboyu

0|0
    0|0
  • Angut harcadı stochu gelecek sezon takımdan ayrılır diye düşünüyorum

1|2
    0|1
  • Galatasaray'daki Emre Çolak ile eşdeğer bir oyuncudur bence.Şöyle açıklayayım; Emre Çolak çok yetenekli hatta bence Arda Turan'dan daha yetenekli ancak yere basamıyor, yani güçsüz.Rakibin en ufak bir müdehalesinden yere düşüyor.Stoch'da böyle bence.Hızı ve tekniği gayet yeterli ancak fizik kapasite olarak çok düşük.

0|0
    0|0
  • minoyla ilgili düşüncem tam bir hollanda ligi topçusu olduğudur. Güçlü siyahi santraforların bile sertliğinden yakındığı ligimiz için fazla yumuşak kendini rakipten sakınmaktan topunu oynayamıyo ayrıca alternatif silahları yok sağa çekip şut atmanın dışında

0|0
    0|0
  • on numara futbolcu oynamadıkça formdan düştü.toparladığında kendini göstereeceğini düşünüyorum.umarım fenerbahçedeyken olur bu

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim

0|0
    0|0
  • antreman performansları kç km. koştuğu ve oyun disiplini gibi analitik değerler sonucu kadrolar belirleniyor,stoch bu sene 64 maç çıkaracak kondisyonda olmadı ,olamadı,adamın evi bu arada genelev gibi...yani bazen herşey göründüğü gibi değil an iyi aykut kocaman ve ekibi bilir..biraz bu konularda bu ekibe saygı duymak gerek...bir kuyt a bak birde stoch a maalesef top bile alacak gücü yok...

0|0
    0|0
  • ben de öyle düşünüyodum ama stoch çok disiplinsizmiş . aykut ne yapsın güvenemiyor ki adama

0|0
    0|0
  • Stoch adam olsun formayı haketsin. Aykut hoca stoch' u harcadı diyenler Aykut hoca Kuyt' u Webo' yu Sow' u neden harcamadı.

0|0
    1|1
  • q7 gittikten sonra türkiyenin kuşkusuz en iyi kanat futbolcusu gs de olsun isiterdim.

0|1
    0|0
  • Stoch çok yetenekli her oynadıgı maçta oyununu güzelleştiren bir oyuncu bu aykutun görüş açısını sik... ben

0|0
    0|0
  • Kabul edelim ki bu sene performansı düşüktü. Aykut hoca çok maçta şans verdi ama istenileni vermedi. Sizin aklınızda o mükemmel oyunu ve golleri kaldığı için sahada durması yeter diye düşünüyorsunuz. Bence gitmek istiyor.

0|0
    0|0
  • Aykut herkesi bitirdi takımda kimse kalmadı ki.Futbol mantığına s..ağlık Aykut hoca :D

0|0
    0|0
  • sevgili aykut kocaman koskoca takımı harcadı stoch nedir ki

0|0
    0|0
  • aykut harcadı onu haklısın

0|0
    0|0
  • stoch harbı ıyı adamdı aykut s.kti attı tabiri caizse :// bır zamanlar alex vardı be onuda s.kmiş adamdan bahsedıoruz

1|0
    0|0
  • bir Amrabat değil ama kötüde değil fb de oynardı ama Aykut sağ olsun bize çalıştığı için Eyvallah Aykut der geçerim bu soruna :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle öyle ...

Fenerde beğendiğim sayılı oyunculardan biri .. Aykut Kocaman'ın büyük hatalarından biri..

0|1
    0|0
  • evet katılıyorum

0|0
    2|1
  • Aykut Kocaman ın harcadığı ne ilk ne de son iyi adam Miro candır <3

0|0
    0|1
  • İyi oyuncudur heralde ya,Galatasaraylı olunca dıgerlerınden haberım olamıyor ne yazık:)

0|0
    0|0
  • Aynen Stoch çok iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;