GÜNDE 40 MEKİK CEKİYORUM VE KARNIM AĞRIYOR?

Arkadaşlar ben mekik çekmeye yeni başladım göbeğini eritmek istiyorum diye. İlk gün 10 luk periyotlar seklinde 46 tane falan çektim daha sonraki günlerde bugün de yaparken karnında sürekli bir ağrı var. Yani karnımı yataktan kalkarken falan ya da eğilirken kasarsam hemen ağrı hissediyorum sizce bu normal mi? Olumlu veye olumsuz mu?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• mekik çekerek göbegı eritemez kim öğretiyor bunları size? bölgesel yag yakımı dıye bırsey yoktur.. mekik çekerek sadece karın kaslarını çalıştırısın bu yuzden agrıyor karnın.. karın kasların çalıştıgı zaman ustundekı yag tabakasına hıcbır fayda getırmez.. eger gobegım gıtsın dıyorsan bunu vucut yag oranını dusurerek yapmalısın.. yani gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
    • şükür bir akıllı çıktı ya. protein tozuna da karşıysan tam benim kafadan.

En İyi Kız Görüşü

• mekikle göbek erimez ki.. önce yağ yakıp göbeğini küçültmen lazım sonra mekik çekmelisin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ponçik selin derken bir kaslı ipek olup çıkacaksın. Seni tanısam öyle olunca çok gülerdim he :D

1|0
    0|0
  • 2 3 gune geçer devam et çalışmaya

0|0
    0|0
  • dınlen bıraz ara ver

0|0
    0|0
  • Ağrı değil kasılmadır o.. Mekik göbek eritmez. Kahvaltıyla öğle yemeğini iyi yap. 6 dan sonra bişey yeme. Koşu yap. En büyük kas gurubu olan bacak kası çalışırsan günlük daha çok enerji yakarsın.

0|0
    0|0
  • Mekikle karın erimezki

0|0
    0|0
  • yeterlidir

0|0
    0|0
  • bırden yuklenme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• mekiği tam cekme daha etkili olur bide tam cekmek saglıga zararlı

0|0
    0|0
  • Isınmadan çekme. Benîm sporun ilk günü göğüs kafesimin ortası patlayacak sandım. İyice ısın bana hepsi 60 şar olmak üzere mekik çakı veriliyor dikkat et be güzelim.

0|0
    0|0
  • Hamladığın için karnını zorlarsan ağrıyor benimde ağrıdı ama geçiyor bu iyi bir şey

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;