Koyduğunuz hedeflere ulaşamazsanız ne yaparsınız?

Herhangi bir hedef olabilir bu.

Hedefe ulaşamamanın üzüntüsünü nasıl atarsınız ?

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• ağlarım ederim sonra kendimi teselli ederim dünyanın sonu değil ya umutlarını kaybetme belki olmayacakmış olmadı böylesi belki daha iyi oldu derim ne yapabileceğime bakarım.. gittiğin yolda her zaman engeller çıkar hepsine takılırsan yolun sonuna hiçbir zaman ulaşamazsın en büyük hedefte bu ..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• hedefime ulasmadan pes etmem ;) gerceklestirene kadar cabalarim, hersey istedigimiz zaman gerceklesmez biraz caba ve hirs sarf etmek lazim :)

0|0
    0|0
  • zamanla

yeni hedefleee

hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • Baska bir secenek vardır. onu denerim.

0|0
    0|0
  • oturur zır zır aglarım telefonumu yere atarım bataryası kapagı falan dagılır sonra hemen kalkar onları toplarım kendımı suclarım falan işte

0|0
    0|0
    • Kaç telefon değiştirdin şimdiye kadar :D

• Sırada ki de her halde şu elinde tuttuğun telefon :)

• elımdekı e 72 ben samsung galaxy ıstıyorum :)

• Uzulme yeni hedefler bul kendine :)

0|0
    0|0
  • kendimi suçlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• canım sağolsun, önemli olan başarmak değil çünkü başarı dediğin kelime görecelidir benim başarı saydığım başkasına göre başarı degildir o yüzden önemli olan başarmak değil önemli olan başarmak için elinden geleni yapmış olmamdı o yüzden sağlık olsun.

0|0
    0|0
  • atlatamam bir ömür içimde kalır o

0|0
    0|0
  • Ulaşamamak kötü bir durum ama üzülmem hayat devam ediyor. Her zaman hedefler vardır ve başka hedeflere yoğunlaşırım.

0|0
    0|0
  • O hedef için yeni planlar yapmaya başlarım.Her zaman alternatif planlarım vardır.

0|0
    0|0
  • Hedeflerime ulaşırım. Ulaşamayacağım hedef koymam.

0|0
    0|0
  • hedeflerimi asagı çekerim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;