Arkadaş efendi adam iş yapmıyor gün geçtikçe kızlardan soğuyorum nefret uyanmaya başladı bende !

arkadaşlar efendilikten kastım pısırk hakkını savunamayan biri değil gayet konuşkan ezilmeye çalışıldığında sesini çıkartan hakkını savunan biriyim ama efendi biriyimdir de gel gör ki kızlar böyle birini istiyoz deseler de olmuyor arkadaş olmuyor ! gün geçtikçe kızlardan soğumaya başladım değersiz varlıklar gibi görünmeye başladılar gözüme! ciddi ciddi sizce durum nedir ?

Güncellemeler:
pısırık lafını söyleyemeyen enseye vur ekmeğini al tip biri tabiki ilgi çekmeyebilir benim kastettiğim efendilik o değil gayet lafını esirgemeyen kendini ezdirmeyen hakkını savunan biriyimdir

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Çevren bozuk malesef.. dünya nüfusu arttıkca insan sayısı azalıyor..

0|1
    0|0
    • ya gerekten sadece benim çevremde mi böyle genel bir kanı değil mi bu ben genel bir durum olduğunu düşünüyorum sence öyle değil mi

• en doğru tespit en olgun yorumlar az rastlanır bir durum senin dediklerin teşekkürler zaten değişçek ortamım yavaş yavaş üni. bitiyor

• Rica ederim ..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bilmem öyle sorunlarım yok

0|2
    1|1
    • ya genelde böyle bir kanı yok mu gerçekten yoksa bneim etrafımdakiler mi öyle anlayamıyorum yani neden umursamaz sorumluluk sahibi olmayan serseri diye tabir ettiğimiz insanlar ilgi çeker

• teşekkürler yorumların için inşallah dediğin gibi olur

• rica ederim emin ol olur

• Sen de dış görünüş olarak itici bulduğun birisini sev yiyosa :/ Olmayınca olmuyo bazı şeyler napalım..

0|1
    0|1
    • arkadaşım dış görünüş değil sıkıntı anlatamıyorum düzgün karakterli birinden bahsediyorum değilse bende söylerim ilk başta dış görünüş önemlidir benim içinde geçerli ilk başta biraz etkilemesi lazım karşı cinsi soruyu dikkatli oku lütfen dış görünüşle alakalı değil soru

• nasıl büyük mü :D

• Sana değil sorana yazdım son yazdığımı. İğrenç yaratık

• Bende agir basli biriyimdir gayet efendi birini sevdim ama o gitti baskalarini sevdi ikisi tarafindandaterkedildi sonra geldi sana yaptiklarimdan dolayi ozur diliyorm dedi konu kapandi da, iste sorun dogru insani bulmakta..

0|0
    0|0
    • ya işte herkes senin ya da hemen alttaki kullanıcı gibi düşünmüyor genel bir kanı var böyle haksız mıyım ?

• Yani muhakkak ki oyle

• sen Homo-sexuel oluyorsun

1|1
    0|2
    • :d al işte kafa yapısına bak ya hala idrak edemiyosunuz ne demek istediğimi

• Benim demek istedigim cevreni degistir hayatin keyfini cikartmaya bak ve kimseye kendini ezdirme

• kendimi ezdiren hakkkını savunamayan lafın altında kalan biri değilimdir zaten benim kastettiğim efendilik sümsük laf diyemeyen pısırk erkek modeli değil davranışsal olarak efendi olan erkekten bahsediyorum ondan zaten bu sinirim

• çevreni değiştir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Abicim öyle dicekler tabi. Efendi olsun, dininde diyanetinde olsun, beni taşıyabilsin falan hepsi yalan. Çok küçük bir azınlık böyle düşünüyor samimi olarak. Diğerlerine göre paran olsun, araban falan olsun, dininde diyanetinde olmasan da olur, serkeş serkeş takılabilinsin istiyorlar.

0|1
    1|0
    • gerçekten gün geçtikçe efret etmeye başlıyorum değersiz varlıklarmış gibi geliyor bana bu kızlar arkadaş illa karakterimizden ödün mü vericez ya nasıl bir düzen bu

• hatunlar her ne kadar bahsettiğin özelliklerde birini istediklerini söyleseler de bu bir yalan kadın dediğin varlık şiddet meyillidir ne kadar zıt gidersen ne kadar umursamaz olursan prim yaparsın kadın ezilmeyi sever kendinden güçlü olduğunu hissettirmelisin

0|1
    0|0
    • bu gidişle zaten umursamaz bir yapıya bürünüyorum nefretim artıyor gitgide karşı cinse

• karşı cinse nefretin artıyosa kendi cinsine yönelceksin herhalde eyvahlar olsun hadi kaçtım

• :D yok artık yani nefret derken kendimi kullanılmış gibi hissedicem öylelerine karşı değilse ilgi farklı bişey ilgi bitmez karşı cinse merak etme :D

• onları anlamaya çalışma.kibar ve umursamaz ol sadece.

0|1
    0|1
  • Toplum yozlaşıyor kız göründüklerine bakma kasar ruhlu bir çoğu

1|1
    3|0
  • aynı ben.

senden tek farkım kızlardan bir beklentim yok yanlış anlama yumuşak felan değilim sadece gerçek aşkın evlilikte olabiliceğini düşünüyorum şimdi 500 tane sevgilinde olsa hiç biri gerçekçi olamaz veya gerçek olamaz. Saçma sapan ilişki tarzları gerek yok.Sen yaşın geldiğinde namuslu birini bul evlen.

Hem bak şöylede bir durum var bir ara gene bu sitede okudum çirkin şansını tartışıyolardı güzel ve yakışıklılar mutsuz çirkinler ise görüyorum çok mutlu diyolardı sebebini bir türlü anlayamadılar bide dua ediyolar allah insana çirkin şansı versin diye.

Şans felan yok isteyerek veya istemeyerek onlar hayatlarını normal yaşadılar karşı cinsle teması evlendiklerinde kurdular ve şuan çok mutlular. Sanada tavsiyemdir sen efendisin ama kızların çoğu efendi değil şimdi dangalaklara verecekleri kadar verirler ilerde sana asılmaya kalktıklarında basarsın tokadı gönderirsin senin gibi delikanlı bir adama aklı başında namuslu kız yakışır entel dantel hareketlere özenip mesaj hakkı tarifeleriyle fazla ilgilenme derim özenmede

1|1
    0|0
    • asla karakterimden ödün vermem zaten sırf sevgilim olsun diye onlarda kim ben onlar için değişicem dediğin gibi gelenlerin hepsine baıcam sırayla tekmeyi o kafa yapısında olanlar mutsuz olmaya mahkumlar bence

• aynen öyle sonuna kadar haklısın

• Küçük yaştan itibaren cemaat yurtlarında yetişen kadınlar var bir tanede ben çalabilirmiyim acaba ordan diye düşünüyorum :) küçük yaştan dediğim el kaideye militan gibi yetişmiyolar namuslu efendi ağzı var dili yok erkeğinin üstünlüğünü kabul etmiş oh mis :)

• adamsın bende de aynı durum söz konusu

0|1
    0|0
    • arkadaş tamam hani efendilik var efendilik var sesini çıkartamayan pısırk bir erkek ilgi çekmez ona bişey demem ama ben yeri gleince cayırtıyı kopartan haklıysam sonuna kadar savunan kendimi ezdirmeyen biriyim ama olmuyor ya çok garip

• aynen öyle işte gün gelicek öylelerini öyle bir raddeye getirecem ki köpek olucak kapısında o zamanında beğenmediği efendi erkeğin sonra baıcam tekmeyi

• aynısını bende yapcam düşene bir tekmede ben atcam anlasınlar ne b*k yediklerini

Yükleniyor... ;