4-0 devam eden Beşiktaş maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

4-0 devam eden Beşiktaş maçı hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok iyi gidiyor 😂

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sezona iyi başlangıç yaparak başlamış oluyorlar. Kutluyorum kendilerini. Çok iyi gidiyor sahiden :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Şampiyon kaldığı yerden devam ediyor

Güzel galibiyetti ama henüz %100 hazır değiliz daha iyi olacağız

Bu arada tehlikeli harekete penaltı çalan hakem , mac boyu kasap gibi oynayan alanyanin siyahi topcularına sari çıkarmaması art niyetini gösteriyor.

1|0
    0|0
  • Hazırlık maçı havasında geçen bir maçtı beşiktaş için iyi bir başlangıç oldu Alanyasporun penaltısı bana göre penaltı değildi Oğuzhanın golünede ayrı parantez açmak lazım.

1|0
    0|0
  • Kimle oynuyordu

1|0
    0|0
  • 4-6 oynadım rahatım. 2 gol daha atabilirler.

1|0
    0|0
  • 4 0 dedim başka gol gelmezse tutacak gibi.

1|0
    0|0
  • Böyle beklemiyordum açıkcası

0|0
    0|0
  • 4 1 olur ve sakın havaya gitmeyin gs maciniz var diye dusunuyorum😀

1|0
    0|0
  • Bu saate maç mı kalır

0|0
    0|0
  • 4-1 ya da 5-0 biter demiştim zaten :)

0|0
    0|0
  • Alanya maçı ölçü olmaz ama kazanma alışkanlığı önemli böyle devam edecek şenol hocamız sayesinde

0|0
    0|0
    • Başka takım olsa ezilmişdi Bjk biliyorsun dimi. Tanığım Bjkliler oyundan hiç memnun değiller.5 transfer yapılmaz ise Bjk 3. bile olamaz.

• @r45t6y7ı9 bırak allahını seversen sen bir numaralı dönen herifin tekisin utanmanda yok hiç insanda azıcık karakter olurda yazmaya çekinir ama sende o duruş nerede Beşiktaş puan kaybedecek diye geziniyordun ortalıkta Beşiktaş sahaya çıksın forması yeter yeni transferler ile gene ikinci olmaya hazırla kendini sonradan gene bir hazımsızlık olmasın

• Lig sonunda görüşürüz bebeğim olur mu

0|0
    0|0
  • Beşiktaş çok iyi oynuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;