Fikret Orman'ı beğenmeyenlere soruyorum kim başkan olacak kim bu kadar borcun altına elini sokacak?

Evet arkadaşlar var mı başkan adayınız seba hariç var mı başarılı olan Fikret başkan kadar?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş ı enkaz olarak alıp zarar etmeyen takim haline getirdi , yaptığı Turkiyenin en büyük sponsorluk anlaşmasıyla ülkeye ilk ve tek akilli stadı kazandırdı

Oyuncu alan takim görünümünden oyuncu satan takim haline getirdi. Kulübün parasını kendi parası gibi idareli kullandı har vurup harman savurmadi. Hataları olsa da faydaları çok fazla

0|2
    0|0
    • Hadi sevinin ilkleri yaşatıyor sizi ilk oyuncu ayartmakdan Pfdk ya sevk edilen kişi kim deseler başkanımız diyeceksiniz.

• @Fenerşampiyonuz noldu bak sonuçlandı ceza verilecek bir şey yok ortada Allahın ezikbahçelisi

• Her seferinde rezil olmaya alışık bunlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu adam kimse yokken bu takıma el attı ortada Cas ve Fıfadan tam 400 tane dava vardı şimdi hiç biri yok ilk başlarda transfer konusunda hataları oldu amatör branşlara yeterli desteği veremedi malum ekonomik şartlar yüzünden ama bu durum Stadın bitmesi ile değişti takım göçebe şampiyon oldu

0|1
    0|1
  • Bu adam kimse yokken bu takıma el attı ortada Cas ve Fıfadan tam 400 tane dava vardı şimdi hiç biri yok ilk başlarda transfer konusunda hataları oldu amatör branşlara yeterli desteği veremedi malum ekonomik şartlar yüzünden ama bu durum Stadın bitmesi ile değişti takım göçebe şampiyon oldu

BEŞİKTAŞ şu saatten sonra zarar eden kulüp değil kar eden bir kulüp olacak Akaretlerdeki kulüp binası bile kiraya veriliyor tüm personel ve yönetim olduğu gibi Vodafone Arenaya taşınıyor oradan gelecek kiralar bile olduğu gibi BEŞİKTAŞIMIZIN kasasına girecek adam her şeyi BEŞİKTAŞ'IN menfaati için düşünüyor kendisi için değil umarım yıllarca bu camiaya hizmet etmeye devam eder.

0|2
    0|1
    • Hadi sevinin ilkleri yaşatıyor sizi ilk oyuncu ayartmakdan Pfdk ya sevk edilen kişi kim deseler başkanımız diyeceksiniz.

• @Fenerşampiyonuz

😀😀😂😂

Oyuncu ayartmak mış oyuncunun kendisi Bizim için can atıyor kendisi ne yapıp ne edip gelmek istiyor

Bu sana ömür boyu yeter 😂😂

https://i.hizliresim.com/oEAgV9.png

• 1-süleyman seba
    2- fikret orman👍👍👍✌✌✌👌👌👌👏👏

0|2
    0|0
  • Beğenmemek değil, biraz pısırık hareket ediyor ve yanlış işler yaptı son 2 ayda. Seçim sonrası idare kadroda ciddi parçalanmalar oldu. Erdal Torunoğullarının gönderilmesi falan

0|2
    0|2
  • Ciddi transferler yapamadı. Gidenler oldu. Gidenlerde öyle byle değil takımın iskeleti aslında. Biraz biraz arkadan iş çevirerek iş yapıyor spor ve centilmenlik kurallarını pek bilmiyor. Haberde görürsün ceza için pfdk ya sevk edildi w ww. milliyet. com. tr/orman-cebi-ve-eto-o-pfdk-ya-sevk-besiktas-antalyaspor-2297843-skorerhaber/

0|0
    0|0
    • Sen birisini şikayet edersen önce onun suçlu olup olmadığını araştırırlar ortada sadece bir şikayet var verilen bir ceza yok

• Şimdi antalyaspor başkanının açıklamasına göre etonun transferinde yapılan anlaşmaya göre etonun satışından % 70 pay alacak yani antalya spor sadece % 30 alacak sponsor firma ve menejerler beşiktaşa siz goolcü arıyorsunuz biz size etoyu öneriyoruz demişlerdir beşiktaş yönetimide antalya ile bağlarınızı koparabiliyorsa futbolcunuz oturup konuşuruz demiştir yoksa yönetim aptalmı böyle bir hata yapsın

• anladım ben kendi görüşümü yazdım sadece niyahi kararı pfdk verecek sonuçta

• Beşiktaş için iyi başkan da kendini çok bisey sanmıyorum. senol hoca ve gomez olmasaydı sampiyonlugu zor görürdü.

0|0
    0|0
  • Başkan iyi Şu an

0|0
    0|0
  • Evet ilk oyuncu ayarttı diye Pfdkya sevk edilen kişi neyi doğru yapmışdır ki.

0|0
    0|0
    • Sevk edildi diyor ceza aldı demiyor oyuncu ayartmaya gelirsek sen başkanına rvp yi diegoyu sor

• Peki sen yönetimin etoyla konuştuğunu gördün mü

• Ulan bjk o oyuncularla bonservizsiz anlaştı artı senelik 3.5 milyon euro maaş da fit oldular senin başkan naptı adama 6.5 milyon euro bonservis verdi üstüne 5 milyon euro maaş etik mi bu sence ama işte Allah büyük onların yerine aldığımız gomez gool kralı olurken sosa asist kralı oldu diego bedelsiz giderken sosa 7.5 milyon euroya gitti

• Beşiktaşin borcunun 1 yilda 500milyon tl arttığini biliyor muydun

0|0
    0|2
    • O borç bildiğim kadarıyla stad yapıldığı için öyle

• belki geçmişten gelen borçların. faizide bu paranın içindedir artı stadda 175 200 milyon tl zaten dünya da her takımda var bu meblağ da borçlar bir tek porto da yok böyle borç öyle bir kulüp olalım desek ülkede kimse buna sabredemez ne yönetici ne hoca nede taraftar

• Her kulupte borç olmasi degil hic para harcanmazken bu borc nasil artiyor sorun o

• Ondan iyisi yok kabullenmek lazım

0|3
    0|0
Yükleniyor...