Aykut kocaman stock gibi top cambazını neden yedeklere stokluyor?

aykut kocaman alex'si postaladı stock'u yedeklere stokladı bu adamın yıldız futbolculara top cambazlarına karşı alerjisi mi var yoksa gompleksi mi var hangisi?

• Alerjisi var...
    A seç
  • Gompleksi var...
    B seç
  • Çekemiyor...
    C seç
  • Gapris gomplex yapıyor...
    D seç
  • Aziz yıldırıma naz yapıyor...
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

• Stochu her gördüğümde aykuta sövüyorum valla

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen dediğin gibi şu semih yerine stoch u oynatsa fena mı olur ya ne dualar ediyorum çıksın çıksın diye ama çıkan SELÇUK ŞAHİN gelde küfür etme.

0|1
    0|1
  • Haa işte Armi bende bunu anlamaya çalışıyorum..

Galatasaray'ımda görmek istediğim tek fenerli diyebilirim.. Adam müthiş hızlı acayip bişi ama Aykut Hocanız oynatmıyo zannedersem alerjisi var..

0|0
    0|0
  • Stoch'un gelebileceği max. nokta FB'dir zaten topu sağa çekip şut atmaktan başka bir işe yaramıyor

0|1
    1|1
  • Armican gompleks olabilir,alerji olabilir. Sor bunu hocana.

0|0
    0|0
  • Gompleksi var...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• stochla yıldızları barışmadı

0|0
    0|0
  • ben bir alex sevdalısı olarak söylüyorum alex yanlış yaptı. hiçbir oyuncu hocasından üstün değildir. yedek oturmasını da bileceksin nice yıldızlar yedek kulübesinde oturuyor aykut hocanın kafasındaki düşünce fenerbahçeye başarıyı getirdi eğer alex yedek oturmasını bilseydi fenerbahçe bu sezon daha başarılı olacaktı. stoch u neden oynatmıyor onu bilmiyorum ama oynaması gereken oyuncu diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • stoch'u kaç maç oynattı adam. adamın bir golü yok.

0|1
    0|1
  • stock un gece hayatı var biraz da o yünde bide biraz araları bozuk stock saten galiba bu yüzden fenerden gidicem diomuş.

0|0
    0|0
  • kardesm sımdı kullanacak futbolcu cok bırde gırdıgı maclarda sakatlanıyor + gonderılecek o yuzden buyuk ıhtımal sezon basından berıdır gıtmesı kesındı

0|0
    0|1
  • Alerjisi var...

0|0
    0|0
  • Gapris gomplex yapıyor...

0|0
    0|0
  • Gompleksi var...

0|0
    0|0
  • Alerjisi var...

0|0
    0|0
  • Gompleksi var

0|0
    0|0
  • Koşan adam istiyor.

0|0
    0|0
  • Çekemiyor.

0|0
    0|0
  • Stock'u bılmem ama Stoch'u oynatmalıydı.

2|3
    0|1
Yükleniyor... ;