Super kupayi sizce kim alir?

İyi olan alsin diyorum

• Bjk
    A seç
  • gs
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

• Biraz önce Gomez olmadığını öğrendim olsaydı Beşiktaş derdim ama şu an kararsızım zaten malesef sadece izleyiciyiz önemli olan goller havada uçuşsun. Beşiktaş diyor ki bu sene o sene bundan sonra her sene o zaman göstersinler bakalım hodri meydan diyorum ve bu zor günler de çok güzel bir atmosferde kardeşçe oynanmasını diliyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• GS lıyım ama bence beşiktaş alıcak :S

0|2
    0|1
    • Kardeş senin gibi taraftarin olma si iyi birşey duygusal anlamda bakmiyosun objektifsin helal olsun

• Eyvallah bende tarafsız baktım sonucta gecen sene kı performanslar ve hocalar bellı tekrar tesukkur ederım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Vurduğun gol olsun kartal , normal şartlarda ibre Beşiktaş diyor , favoriler büyük hata yapmadıkça kaybetmez

0|0
    0|0
  • İki takım açısındanda zor maç yani daha hazır değiller kadrolar oturmadı transfer dönemi bile bitmedi eksikle mevcut her sonuca açık maç açıkcası ama inş kupa beyi Galatasaray alır kupayı.

0|0
    0|0
  • Galatasaray almasın müzede yer kalmadı.

0|0
    0|0
  • Besiktas 2 0 alir

0|0
    0|1
  • Beşiktaş favori ama nolucağı belli olmaz tabi

0|0
    0|1
  • Bence Beşiktaş alır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama hazır görmüyorum takımı gs ninde kupalara alışkanlığı var yarım adım gerideyiz sanki :(

0|1
    0|0
  • Cim Bom kupayı kazanır bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur (:

0|0
    0|1
Yükleniyor...