Manchester City'nin sağ beki Pablo Zabaleta Galatasaray'a önerildi. Düşünceleriniz neler?

Pablo Zabaleta'nın Galatasaray'a önerildiği söyleniyor. Ne düşünüyorsunuz?

• Çok iyi olur.
    18%(3)34%(32)Oy Ver37%(29)
  • Van der Wiel varken o kim?
    47%(8)27%(26)Oy Ver23%(18)
  • Türkiye'ye gelebilecek en iyi sağ bek.
    12%(2)6%(6)Oy Ver5%(4)
  • Vasat futbolcu.
    6%(1)14%(13)Oy Ver15%(12)
  • Gelmez.
    17%(3)19%(18)Oy Ver20%(15)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Van der Wiel varken o kim diyenler de futbol cahilleri.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok beğendiğim bir oyuncu, Arjantin milli takımınında değişmez oyuncularından biri.
    Çok değil, çok çok iyi olur gelirse.

1|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Daha iyisi gelmez diye düşünüyorum Türkiye'ye.

0|1
    0|1
    • Ben de öyle düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç duymadım ama yabancı futbolcular gelirken genelde Uefa ve Şamp. Ligini düşünerek geliyor bu yüzden gelmeyebilir sonuçta malum Gs gidemiyor.
    Güncellemene de ek olarak yazıyorum madem şıklara bu seçeneği koyuyorsun seçenlere de laf etme zaten diğer seçeneklerden daha mantıklı olan tek o :D

0|1
    0|0
    • Mantıksız gs nin cezası bir yıl sadece bu ülkede son yıllar en çok kim gitmiş ona bir bak lütfen

• Sorun yok ya kırıcı konuşmuyor klasik kız direk savunma modu halbu ki saldıran yok Neyse :) takıldım önemli değil :)

• Soru sordun cevap verdim kendi düşüncem seninle aynı şeyi düşünmek zorunda mıyım. Bu ülkeye gelmemek için yabancılar sürekli terör darbe ya da Avrupa'ya gidememe gibi konuları bahane olarak sunuyorlar ben sana mantıklı olarak açıklama yaptım bu yüzden gelmeyebilir diye sen başka bir futbolcuyla karşılaştırma yapıyorsun zamanında Fenerbahçe ve Beşiktaş gidemediği için de böyle yapıp gelmeyenler oldu ve şu an da terör olayları yüzünden gitmek isteyenler de var. Ben kızmadım sadece objektik yorum yaptım ama konuyu farklı yere çekiyorsun zaten şıklarda.

• 1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Debuchy adı geçiyor daha çok ama beni düşündüren bu yıl sadece ligde mücadele edilecek Lines defansif yönüne biraz daha çalışarak Sabri ve yeri geldiğinde Semih Kaya ile sadece lig için yeterli olmazmı? Tabiki gelmeleri iyi olur kiralık olarak o ayrı konu.

0|1
    1|1
    • Kiralık olarak zaten. Aslında 2 seneliğine kiralasalar Şl'de çok iş yapar. Linnes'in de savunmasını hemen geliştirmesi çok zor be. Zabaleta çok asist yapmasının yanı sıra bir stoper kadar iyi savunma yapabiliyor orada.

• Soran ne iki senesi adamın 1 sene sözleşmesi var bu sene kiralık seneye sözleşme önüne

• @Vader12 Bak onu bilmiyordum. O zaman kiralamak lazım başkası almasın.

• topu topu 1 yabancı oyuncu alacak GS 50 tane isim geçiyor hiç anlamadım bu mevzuları :D gelsin o da iyidir

0|1
    0|1
  • Bu adamla wieli karşılaştıranların kafasını yaşamak istiyorum. Zabaleta bana göre en dinamik futbolun oynandığı ligde bile kendini kanıtlamış bir oyuncu. Pörsüğüde övüyorlardı bu arkadaşta iki üç maç kötü oynasin zabaleta varken bu kim derler. Gerçekleşecegini zannetmiyorum ama transfer olursa defans bolgemize çağ atlatır.

1|1
    0|1
  • Zabaleta yaşlı ama tecrübeli sol bek hız ister biraz orta açması falan atak çıkması sol kanatları karşılaması tabi performansını bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Kendisi sağ bek de savunma yönünden çok kuvvetli asıl.

• @Vader12 canını yedigim stoch da çok övülüyordu unutma futbol takım oyunu city le karşılaştırma yapmayalım istersen

• Ben hızından bahsediyorum adam hızlı bir bek işte bu kadar net

• VdW diyenlere cahil demişsin, kendi fikrimize saygı duy bana görede zabaletaya çok iyi diyenlerde futbol cahili o zaman, zabaleta yerine debuchyi alın maliyetide daha az olur

0|2
    0|0
    • Van der Wiel kötü topçu değil çok iyi bir sağ bek onu inkar etmiyorum ama Zabaleta'nın daha iyi olduğu aşikar.

• Kiralık olarak zaten. Zaten City'de çok paraya ihtiyaç duyan bir takım değil ancak kendi maaşı sıkıntı olur olursa.

• Adamın maaşına bakmanı tavsiye ederim tabi bulursan

• alırsa en iyi sağ bek olur türkiyenin

0|2
    0|0
  • Van der Wiel şıkkını koyup sonra onu seçenlere cahil diyen zihniyeti ve zekâyı alkışlıyorum : ) Maşallah çok bilgilisin biz cahiliz : )

0|1
    0|2
    • Van der Wiel Zabaleta'dan iyi mi yani?😂

• Şaka mı yapıyorsun? Maicon City'de 12/13 sezonunda oynadı sadece o senede sadece 9 maça çıktı. Micah Richards 11/12 de 7 12/13 de 2 maça çıktı. Sonra da kiralandı. Zabaleta'nın 30 altında lig maçına çıktığı sezon yok. Yani son yorumundan sonra senin takip etmediğin ortaya çıktı eyvallah.

• Zabaleta son sakatlığı geçirmeden öncesinden bahsediyorum tabi. Zabaleta herzaman üst düzeydi zaten 12/13-13/14 sezonlarında ligin 11'inde yer aldı. Futbol bilgin olmadan Van der Wiel ve Zabaleta'yı kıyaslıyorsun.

• gelmez

0|1
    0|0
  • Çok güzel oyuncu kiralık olarak olması iyi seneye serbest ama maaşı sorun olacak bence

0|1
    0|0
  • Tarık çamdaldan iyi olacağı kesin

0|1
    0|0
  • gelse çok iyi olur aslında ama gelmez sanmıyorum

0|1
    0|0
  • şu takıma kimi önersen olur

0|1
    0|0
  • Gelmez

0|1
    0|0
  • gelceğini düşünmediğim gibi gelmesini de istemem yaşlı futbolcuya dünya kadar para vermeye hayır, hayır, hayır, hayır.

0|1
    0|0
    • Kiralık olarak ama Türkiye'ye gelebilecek en iyi sağ bektir.

• Kim olduğunu bilmiyorum :(

0|1
    0|0
  • iyi oyuncu

0|1
    0|0
  • GS önce aç karnını doyursun :)

0|1
    0|1
    • Kime eskişehirsporamı 😂😂

• Ulan en kötü zamanımızda son 5 senede 3 şampiyonluk 3 Türkiye Kupası 4 Süper Kupa kazanmışız. Şl başarılarını saymıyorum bile. Sizin gibi milyonlar harcayıp son 5 senede tek lig şampiyonluğuyla geçinmiyoruz.

• sabri takımdayken almaz onu dursun

0|1
    0|0
  • çok iyi olur gerçekten

0|1
    0|0
  • İdare eder

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor... ;