Dursun Özbek Sizce Edin Dzeko Gibi Bir Forvet Alabilirmi?

Her yorumcu Galatasaray ın Drogba ayarında bir forvet alacağını söylüyor, yoneticide bugün transferlerin gecikmesinin sebebi görüştüğümüz oyuncuların üst düzey isimler olması diyor ama ben pek Dzeko gibi bir forvet alınacağını sanmıyorum tabi belli olmaz ama çok pahalı isimler.
Zaten Bruma-Sneijder-Podolski li hücum hattına Dzeko eklense Şampiyonluk garantı gibi birsey olur

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gs nin ilerisi zaten iyi ki yasin poldi senijder bruma sinan gibi isimler var alternatif bir isim olmalı ama poldiyi aratmamalı bence. Kaldı ki asıl problem orta saha da melo gibi itici bir güç lazım size. Ne donk ne bilal kısa bir melo değildi. dzeko 30 yaşında aslında gelebilir ama bence burada iş yapmaz hele siz de hiç bjk de oynayabilir ama ne gs ne fb de oynayabilir.

1|0
    0|0
    • Bence Dzeko bizde iş yapar yani Podolski Sneijder ve Brumali hücum hattiyla fazlasiyla gol atar Dzeko

• Anadolu takimlarindan aldığımız hiçbir oyuncu iyi cikmadi. Roddellegada Donk gibi olabilir.

• kullanmasını bilene iyidir kaldı ki sağlam ayak rodalega

Erkekler Ne Diyor 4

• Gsnin açlıktan nefesi kokuyor, o çok zor.

0|1
    0|0
    • Açlıktan nefesi kokuyor dediğin takimin hücum hatti fenerinkine 10 basar forvetsiz haliyle.

• Tamamda şimdi bizde Sneijder-Podolski-Bruma gibi üst duzey oyuncular var Fenerde bir Rvp var o da olmüş artık Nanide gitti.

• Gider tabi, adam bir şey beceremeyen egoistin teki, bizim yönetici de Deli Dumrul gibi ben yaptım oldu diyor, taraftar adamı yuhaladı kaç maç onlara inat benim olacak dedi ve adamı bıraktı. Oysa Gs öyle mi Bruma kaç kez gitmeye çalıştı, ağladılar sızladılar bırakmadılar... Sneijder gazetelere bile röportaj verdi yönetimi yerden yere vurdu, gık demediler... niye? Çünkü para yok onlar da giderse kepaze yönetimleri iyice ortaya çıkar, taraftar ortalıgı birbirine katar...

• Ya biz Galatasarayız Dzeko kim topçu mu geçmişte kimler geldi bu takıma messi gelse şaşırmam artık

0|0
    0|0
  • Dursun Özbek adını duyunca sinirim tepeme çıkıyor. Transfer falan istemiyoruz istifa etsin yeter.

0|0
    0|0
  • Alamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;