Sporcu arkadaşlar yardım?

Arkadaşlar millet günde 500 tane 10 set ip atlıyorum felan diyor benimde boks yaptığım için ip atlamam gerekiyor ama 50 ye gelince ne nefes kalıyor ne de bacak kas ağrısından atlanıyor bunun çözümü var mı fit vücudum var

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• doğru nefes almıyorsun hareketleri doğru yapmıyorsun doğru nefes i kullanmazsan suquat bile kalbini durdurur başın döner

0|0
    0|0
    • Nasıl alabilirim doğru nefes ben ağzımdan zıpkarken üfleyerek atlıyorum ayrıca bacak kas ağrısı sorunuda var

• bacak liflerin zayıf fazla yüklenme alıştır 15 sonra 30 sonra 40 bu şekilde artsın kırmızı et ye haftada 2 gün antrikot tereyağında kızart biraz kanlı kalıcak içi bunu roka ve portakal suyu ili birlikte ara öğünün olarak ye sadece tavuk ile protein alamazsın sabah kahvaltında iki tane haşlanmış yumurta da yemelisin suquat yapıosun mesela sandalye ye oturuyor gibi sırtın dik arkanı geride bırak bunu yavaş yap hızlı yapıosun sen

• Günlük 2 yumurta yiyorum zaten yulaf ezmesi felanda tüketiyorum Squat ı üstümde 10 kilo ağırlık ile yapıyorum

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Antremanlarına gereken özeni göstermiyorsun belli. fit vucut meselesi değil o 130 kilo biri gelir 200 ip atlar durmadan öyle ayrıma. düşürme kendini

0|0
    0|0
    • Hayır sadece bacak kasım ağrıyor felan dedimya öyle sıska veya kilolu biri değilim diye dedim

• Bende lisansli boksorum 5raund hic durmadan atliyorun parmak uclarinda zipliycaksin sirayla birine sonra birine agirligini ver ve cok az yukari zipla daha az yorulursun ip geccek kadar zipladan yeterli

0|0
    0|0
  • Zorlandıkça daha iyisini yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;