Vücut geliştirme ile ilgilenenler?

arkadaşlar 62 kiloyum çok gibi gözükmeyebilir ama boyum kısa olduğundan ufak bir göbeğim var ben bir kaç kilo vermek istiyorum ama bunu evde kendim yapmak istiyorum evde ne yaparak (ip atlama mekik vs vs) ne kadar sürede ortalama 55-56 kiloya düşebilirim fikri olanlar beyan ederse sevinirim

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi vucut ağırlığını kullanarak egzersizler yapabilirsin daha çok detaya inmek ve keyifli hala getirmek istiyorsan bir çift dambıl bir süre işini görecektir. Yürüyüş veya koşu gibi egzersizleride ihmal etmeyerek daha hedef odaklı ilerleyebilirsin. Ama beslenme daha önemli. Protein alımını yükselt, karbonhidratı azalt özellikle basit karbonhidratı, kaliteli yağlar tüket ve gün içinde suyunu ihmal etme.

0|1
    0|0
    • su çok fazla tüketen biriyim fakat yemeyi de bir o kadar seviyorum 1 öğünü atlatabileceğim karnımı rahat doyurabilecek fakat az kalorili önerdiğin yiyecekler var mıdır bende ona göre ilerliyim
      kendi vücut ağırlığın demişsin eve barfix direği asıcam işimi görür mü acaba?
      görüşün içinde teşekkürler

• Kilo vermeye odaklanma. Çünkü spora başlayınca kas miktarı artacak ve kilo vermediğini düşüneceksin. Bunun yerine mezura ile ölçerek farkı anla. Tüm kaslarını çalıştır şeker un ekmek vb uzak dur. 2 günde 1 koş. Mekik yağ yaktırmaz bu arada sıkılaştırır. Evde fitness programı var birsürü birini uygulayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;