Evlilikten beklentiniz nedir?

Saygıdeger arkadaşlarım..

Kadınların beklentisi güvenlik sevgi annelik duygusunu yasamak

Erkeklerın beklentısı ıse saygı rahat yaşam cınsellk gıbı..

Peki siz kendinize hic sordunuz mu bu soruyu?

Bır gun evlenirsem nıcın evlenıcem? Baba olmak, aşık olmak, güvence, cınsellık, huzur ya da can sıkıntısı.. Merakla cevaplarınızı bekliyorum..

0|0
2350

En İyi Erkek Görüşü

• evlilik mi ? uzaktan baktıkça güzelleşti , yakınlaştıkça çirkinleşti , ben de uzaktan bakıyorum .

bu yüzden evliliğe dair bişe düşünmüyorum , olsa idi ne olurdu dersen , en çok boynuzlama

masını beklerdim .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Genelleme çok yanlış bütün erkekler cinsellik için evleniyor demişsin erkekler o kadar aşağı değillerdir birkere çok saçma cinselliğine düşkün adam evlenmez bir kere bunu şöyle bir cebinize koyun , denizde çok balık var niye tek bir tane ile cinslelik yaşayayım der. Sığ zihniyetten çıkın artık çıkın mantığınızı kullanın. Ya tamam siz çok mükemmelisiniz doğa üzerinde yaşayan en mükemmel canlısınız tatmin olsun egon hasta seni. Bir de saygı değer arkadaşlarım diye başlamış cümleye. Bütün hayatını geçireceği kadınla sağdece cinsellik için evlenecek öyle mi ?

2|0
    1|0
    • o yüzden mı ıs adamları olsun.. zengın fakır farketmez.. o yüzden mı güzel kızların pesındesınız? bırakın bu ıslerı..? Cırkın kızla evlenıcem aradığım karaktermı dersınız yok aradığım ıste guzellık asık oldumu? benım sorum bu ..? cevaplayabılırsen cevapla.

• Şu yazdıklarını bir okur musun lütfen gerçekten çok saçma şeyler yazıyorsun. Kim niye birileri beğensin diye bir yazı yazmak için uğraşır yazarmıyız biz. Cihadlar amerikayı bombaladılar diye bütün Müslümanlar terörist şuan halen de öyle. Peki sana sorarım sen terörist misin ? Cevabın hayır ise o zaman ne demek istediğimi anlamışsındır. Ben kendi cinsimi yüceltmiyorum herkesi aynı kefeye koyma sığmaz. O feminist duyguların ve eşcinsel olma yolunda giden düşüncelerinle seni baş başa bırakıyorum.

• ağzını topla.. saygılı ol bıraz.. aklını basına al.. ne o oyle salak salak seyler yazmışsın eşcınsel falan.. Resmen hakarete baslassınız.. Yazık.. Iftıra atanın yuzu gülmez.. hakkınızda hayırlısı olsun.. ne ayıp ya.. Sızde dındar dıye gecınırsınız.. Cok yalnıs yoldasınız. Iftıranın bını bın para.. Benı tanımadığınız halde eşcinselliği olursunuz demeye getırmıssınız.. Ne kadar da alaycı bır tavır. Allah affetsın sızı..

• Şimdi saysam sonuna kadar okuyabileceksin sanki...

1|0
    0|0
  • Hayatı paylaşmak. dertleşmek hayatın yükünü birlikte paylaşıp hafifletebilmek. kısacası huzur sadece huzur. her koşulda her zaman güvenebileceğim birbirimize ne olursa olsun destek olabileceğimiz birisini hayatıma almak sahiplenebilmek.

1|0
    0|0
  • Baba olmak, aşık olmak, güvence, cınsellık, huzur,saygi,sevgi...

0|0
    0|0
  • Hayır erkekler hakkında yanlış düşünüyorsun şahsen ben evlilikten aşk , sadakat , saygı ve eve geldiğimde hoş geldin hayatım sözcüğünü duymak istiyorum işte bu beni huzurda tutar ... inş.. evlenebilirsem böyle bir evliliğim olur

2|0
    0|0
    • ıstısnalar olabılır..ben genelleme yaptım:):)

• Genelleme yapma canım o zaman kızlarıda genelle canım hepsi cocuk için evlenmiyor para ve iş kızlar için en öncelik ;) onu napcaz

• Sevdiğim kişinin her an yanımda olması beraber bir hayatı paylaşmak için evlenirim ama klasik bir cümle söylicem ''evlilik ciddi bir müessesedir'' o yüzden kendini evliliğe hazır hissetmeden evlilik yapmak iyi olmaz evlilik gibi bir sorumluluğa hazır olduğu zaman kişi evlenmeli hazır olmaktan kasıt kafa olarak yaşam olarak kendini hazır hissetmek.

1|0
    0|0
  • temiz çamaşır , kağıt gibi ütülenmiş gömlekler ve ev sıcak yemeği !

0|2
    0|0
    • çok dürüstce bir yorum tebrikler

• +1

Alttaki; ev işlerini de biz yapacaksak siz ne yapacaksınız peki? Konken partisine mi gideceksiniz?

• kardeş sızde.. ısınızı bakın evle yardımcı.. olun ama ev kadınlarına deıl tabıkı lafım calısıpta somurulen kadınlar ıcın konuştum.. Hem para kazanan hem ev ısı hem çocuk.. ınsaf.

• Huzur!

1|0
    0|0
  • Sadakat ve zorluklara göğüs gerebilmesini, daha doğrusu ben güçlü bir kadın istiyorum. Öyle çıtkırıldımlardan hoşlanmam, güçlü olacak kadın dediğin hem manen hem de bedenen...

0|0
    0|1
  • ilgi, şefkat, evim temiz olsun yemeğim yapılsın çamaşırım yıkansın elbiselerim jilet gibi olsun isterim tabi. bu istekler için dünyanın en değerli kadını annem zaten gönüllü hizmet ediyor.

asıl beklenti huzurlu bir sevgi ve özellikle amcalık duygusu ile tanıştıktan sonra evlat sahibi olmak

0|0
    0|0
  • Bana göre Evlilik sadece bir beklenti ya da düşünce üzerine olmaz. Evlilik herşeyi ile bir bütündür. Temeli sevgi, sayğı, anlayış ve hoş görü üzerine olmalı.

0|0
    0|0
  • Huzur.

İnsanlar aslında bu saydıklarından ve fazlasından kendisinde ne eksikse onun için evlenmek ister. Bazen bir kaçı birlikte söylenebilir. Benim için huzur, bir başkası için başka etken.

İşin özü bu ama cevaplar farklı gelebilir.

0|0
    0|0
  • sürü piskolojisi

1|0
    0|0
  • Soyun devamı, temiz çamaşır, güzel yemekler,..

0|0
    0|0
  • evlilik kadar gereksiz saçma bir kurum olamaz

bu arada evliyim mutsuzuzum çocukluyum sevgilim var onunla mutluyum eeee nasıl bir hayat bu :))

0|0
    1|1
  • güvenlik ney güvenliik görevlisimiyiz hacı :D

1|0
    2|0
  • "Kadınların beklentisi güvenlik sevgi annelik duygusunu yasamak "

"Erkeklerın beklentısı ıse saygı rahat yaşam cınsellk gıbı.."

Birinde cinsellik var, diğerinde yok, tek taraflı olmamış mı soru?

0|0
    0|0
    • ıkı taraflıda olabılır.. ben genelde bahsettım.. erkekler annelık duygusu beslıcek hallerı yok.. cınsellık ıse daha cok erkeklerın baskın olduğu daha düşkün olduğu bır yatırım.. Ben zengın paralı ama cırkın adamla evlenen gordum ama fakır ama yakıslı adamla evlenen gormedım.

• anlamayacak bısey yok.. çevrene bakman yeterlı.. evlı cıtflere bakman yeterlı..

• tek kelime ile ''MUTLULUK''

0|0
    0|0
  • Huzur bekleriz erkekler olarak. seks falan değil yani :D

0|0
    0|0
    • sadece huzur mu? yanı yapmayın o yüzden mı güzel kızların pesındesınız.. kımse de mahs cırkın kızla evlen desen hayır der.. sonrada cınsellıkmı o ne derler.. kendınızle yuzlesmelısınız..

• evt dogrudr...

• Yani.. Sadece huzur arıyorum. Seks öyle mükemmel olmak zorunda değil. Yemek yer gibi seks yapacak değilim :D ama günün her anından evliliğimde huzur olsun isterim :)

• onu her gün herzaman rahat rahat görebilmek için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 23

• güvenilir kişiyi bulmak zor..ama insan neden evlenir mutlu olmak huzur bulmak için tabi..şimdiki insanlar herşeyi çabuk tüketiyor daha aşk ne sevgi ne bilmeyenler var insanlar birbirine çıkar gözüyle bakıyor...

0|0
    0|0
  • Düşündüm ben şöyle bi, sanırım karşılıklı sevgi saygı benim beklentim.. Eşimi sadece eş olarak değil bir anne sevgisiyle sevmek, aynı zamanda dost olmak, birinin yanında olma isteği.. Huzuru arıyorum hep. Öyle bulucam inşallah.

0|0
    0|0
  • link böyle bir kocam ve bebeğim olsun resimdekine göre bende onların sağ taraflarında, yanlarında oturayım fifa oynayalım :(

2|0
    0|1
  • bütün sevgimi ilgimi sunup birini çok mutlu etmek için evlenmek isterdim.herşeyi onun için yapayım ona yemek yapayım gözünde gülümsemeyi hergün göreyim yani böyle umutlarım var evlilikle ilgili

0|0
    0|0
  • bahsettiğin beklentiler çok basmakalıp, ezbere dayalı şeyler.

evlilik sadece çocuk için, çocuğa aile hissini ve güvenini yaşatmak için gerekli.

0|0
    0|1
    • bence senn beklentilerin fazlasıyla basmakalıp,ögretilmiş düşünce.

• anne olmak

0|0
    0|0
  • Sevgiyi ve saygıyı bir ömür sevdiğimle birlikte geçirmek için evlenirim herhalde. Ama zor işler bunlar :)

0|0
    0|1
  • Umduğunu değil bulduğunu idare etmek marifet yeğen.

0|0
    0|0
  • ben tek başıma her şeye yetiyorum, güvenlik de dahil.ama paylaşmanın hazzı başka.paylaşmak, insanın içindeki mutluluğu bin,ikbin...milyonlara çıkarıyor.annelik de önemli,sevdiğin ve güvendiğin bir adamla.

0|0
    0|0
  • Huzur,mutluluk,güven

0|1
    0|1
  • güven. huzur, arkadaşlık, hoş sohpet, anlayış, en son cinsellik

0|0
    0|0
  • anne olmak huzur mutluluk

0|0
    0|0
  • yan gelip yatmak

0|1
    0|1
  • öncelikle eşler arası saygı ve sevgi ,güven, sadakat zaten gerisi gelir

çocuksuz da olmaz

0|0
    0|0
  • çocuk

0|0
    0|0
  • huzur, mutluluk,güven...

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin Yanında olacaqım için huzurlu olacağım onun için

0|0
    0|1
  • hayatı paylaşmak

0|0
    0|1
  • ayy geçenlerde düşündümde çok zor kadın olmak yaa.hamile kal,doğur :((( ,hergün yemek yap,temizlik yap,misafir ağırla,erkekler işe git para getir ohh ne rahat.

0|0
    0|1
    • oh:):) bırde esas sorun.. kardeş calısan kadınlarda bız gıbı ne olucak halımız anlamadım.. hem para kazan hem temızlık. hem çocuk.. cok yardımcı bırısı olmalıkı..

• Sadece erkeklerin mi cinsel beklentisi varmış ki?

Sevdiğim adamla mutlu bir hayat çocuk sahibi olmak..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor... ;