Nasıl aşacağım bu sorunu?

Kiloluyum spora başlayacağım ama özgüven sorunum var çekiniyorum çok :(

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 2 ay once 89 kiloydum ve baya halkalarim vardi. Su anda 74 kiloyum ve ciddi bir fit goruntuye sahibim. Etrafimda ki kiz arkadaslarim sevimlilikten karizmatiklige gectimi, yakisikli oldugumu soylemeye başladilar. hemde 2. ayda. Gunde 2 saatten fazla agirlik ve kardiyo calisiyorum. Protein agirlikli besleniyorum. Bolbol su iciyorum. Salonda beninle baslayan ama guveni sifir olan insanlar var hala aynilar cunku herseyi olmayacak diye yarida birakiyirlar. Yarindan itibaren 1 ayda workouta baslicam. 8 kilo daha vermem lazim. Simdi sira sende gayette guzel basarirsin. Tuzu, sekeri ve unlu gidalari kes. En az 2.5 lt su ic baska bisey icme. Firsat buldukca icine limon sıkılmış maden suyu ic. Kesinlikle ac kalma. Tadi berbat ama tuzsuz , yagsiz lor al ve kahvaltida 2 tane yumurta beyaziyla onu ye. Imkanin varsa 2. aydan sonra protein tozuna basla. Ogun sayini 6ya cikar. Yagli insanlar daha cabuk kilo verir. Ilk verecegin 3 4 kg vucudunun tuttugu su. Sonra ciddi degisimi fark edeceksin zaten. Lifli gidalari mutlaka tuket. Gece ac yatma. Beyaz leblebiden baska kuru yemis yeme! Aksamlari mutlaka tavuk gogusu, ton baligi veya kirmizi et ye. Haftaya yay bunlari 3 4 kendini sikarsan zaten vazgecilmez bir hale geleceksin. Hadi bakalim. Bugunden itibaren sekeri cikar hayatindan. Tuzuda olabildogince azalt. Izin gunlerinde mutlaka karbonhidrat alacaksin. Sebzeli makarna ama en fazla 1 porsyon, esmer pirinc 1 porsiyon, ya da kahvaltida 2 dilim tam bugday ekmegi.

2|0
    0|0
    • Çok çok çok saolun.. :) çok yardımcı oldunuz. Sizede başarılar dilerim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• kimse sallamıyo merak etme git sporunu yap çekinecek bişey yok

2|0
    0|0
  • dur sana gaz verim ulan ayı lan şişko patates sıçtın mı bir teneke sıcıyorsun kalk git sporunu yap bu yaz günü leş gibide terk kokarsın git sporunu yap zayıfla

0|0
    0|0
  • Spora zor da olsa başla vücudunun düzene girdiğini görünce özgüven yardırırsın

0|0
    0|0
  • ne kadar kilolusun

0|0
    0|0
  • çekindiğin sürece öyle kalırsın

0|0
    0|0
  • spora gitmezsen hep böyle şişko kalacaksın
    terch senin :D

0|0
    0|0
  • ozguveni arttirici kitaplar oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cekinecek bisey yok bende kiloluyum spora basladim ve inan 1 2 kilo verdikten sonra bir ozguven geliyo basarma hissi geliyo daha cok spora asılıyosun

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;