Spor salonu yardımı :( ?

Beyler ve bayanlar 1 ayda en az spor ve diyetle 7-8kilo verebilmek için hem diyet hem spor programına ihtiyacım var. Spor salonuna gidiyorum. Bunu göz önüne alarak yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum :/

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• düzenli yemek ve spor sana kilo verdirecektir ama bir ya da 5 kilo vermek en doğru ve sağlıklı olanı aksi takdirde vücutta yağ değil kas ve su kaybı yaşanır. Cardio çalışmalarına ek olarak ağırlıklarla da çalışmaşlısın.( merak etme okadar hızlı kas yapamazsın ağırlıklarla kaslanacam diye korkma).. günlük yaşantını boy kilo oranını ve vücut yapını bilmden bir program vermek biraz gereksiz olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eliptik bisiklet ve koşu, bunlar kardiyo hareketleri yağ yaktırır. Ağırlıkları bölgesel değil genel olarak çalışman daha faydalı olur. Bütün aletleri tek tek buradan anlatmak çok zor, hocandan destek al istersen. Ben bir gün bacak, bir gün ön arka kol, bir gün sırt göğüs, bir gün de karın şeklinde yapıyorum antrenmanlarımı. Bir günde hepsine girişmiyorum. Beslenmeye gelince, kendi yöntemimi anlatırdım ama sağlıksız falan diyen olur şimdi, istersen anlatırım yine de.

0|0
    0|0
  • Az ye bol su iç

0|0
    0|0
    • Az yemek kilo verdirmez :)

• Verdirir canım benım bir arkadasımın ablası 85 kilodan 56 ya düştü domates suyu içerek yemekten kısarak

• verdirmez sadece mide küçültür uzun vadeler az yiyip sık yemek yararlı

Yükleniyor... ;