Evlenecegin kadının calısmasını istememek

ben sahsen istemiyorum bunun cesitli sebepleri var ama herkes ilk duyunca geri kafalı diyor haliyle icinden. Ama ben svdgim kadının rahat etmesini ailemizle ve cocuklarımızla ilgilenmesini ( cünkü gercekten yuvayı disi kus yapar) istiyorum. Ben o sevdigim kadın ve cocuklarımız icin calısıp para kazanmak istiyorum. Ben onalara bakmakla yükümlüyüm sonucta. Eve geldigimde huzurlu bir ev bulabilmek icin bunun daha etkili olacagını düsünüyorum. Ve bu onu eve hapsetmek anlamına gelmesin isim dolayısıyla haftanın 3 günü calıstıgım icin sürekli beraber olacagız. Konuya bu acıdan baktıgınızda dogruysa düsüncelerim kendimni savunmam icin daha iyi acıklamalar yapabilecek kişilerden, yanlıs düsünüyorsam eleştiriler yapabbilecek kişilerden yorumlar bekliyorum

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• bırak kadın calıssın kadın dediğin kocasının eline bakmaz.ha sen para yiyenlerden birini al o calısmasın evde otursun dursun sürekli senin eline baksın.cocugu olunca izin alır zaten izin veriyolar uzun izin kısa izin.bildiğin eve hapsetmek ev hanımlığı kadar sıkıcı bişey yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• 1-eğer tüm ihtiyaçlarını karşılayacaksan (ev giderleri değil kadının cep harçlığı anlamında)

2- kadın için çalışmamak sorun olmayacaksa (ki benim için sorun olur, çünkü alışmışım evde sıkılır bunalırım)

3- kadın evde diye evin tüm yükünü ona yüklemeyip yardımcı olacaksan

bence sıkıntı olmaz..

0|0
    0|0
  • Cok kadinlar vardir bu söylediklerinin hoslarina gider eminim:)

Ama birde benim gibi düsünenlerde vardir, ben mesela hayatta bütün gün evde oturamam su an belki evli degilim ama kendi evimi herseyimi kendim ödyorum ve bence bir kadin bagimsiz olmali.. Farzetki ayrilik oldu insanlik hali kendi ayaklarinin üstünde duramaz cok kötü bence...

0|0
    0|0
  • kendine güveniosan geçim konusunda haklısın ama durumun yeterli olmaz birde onu çalıştrmaz sefillige mahkum edersen ozmn skıntı olur ...

0|0
    0|0
  • Benim düşüncem bir kadın çalışmalı çünkü kadın ayaklarının üstünde durmayı bilmeli.Siz evleneceğiniz kişinin iyiliğini istiyorsunuz ama kadın hep rahat alışmamalı.Ayaklarının üstünde de durmayı bilmeli!

0|0
    0|0
  • haklısın panpa.

böyle dediğinde mutlu oluyolar biliyon mu.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• şahsen karımın benımkınden yuksek mertebeli bir işi olması beni gururlandırır.nasıl tavladım lan ben bu kızı diye övünürüm kendimle geceleri yatmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;