Spor salonuna gitmeme sevgilim kızıyor.

Merhabalar, 2 yıllık bir ilişkim var. Ne derse yapıyorum. Arada sorunlar elbet çıkıyor. Fakat kendimi hantal görüyorum. Kiloda var. Spor yapmak istiyorum. Dışarıda koşu evde mekik vs alterntifleri nereye kadar. Ve bunları yapmaktansa spor salonuna gitmek istiyorum. Fakat o bunu istemiyor.

İlişkiyi bitireyeceğini vurguluyor. Ve bende artık sıkıldığımı hissediyorum.

Ne yapmalıyım sizce? (GİTMEK İSTİYORUM)

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• bir ilişki sırf bu yüzden bitecekse başlamamıştır zaten

1|0
    0|0
    • Çok güzel dile getirmişsiniz. Teşekkür ediyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Size o kadar karışmaya hakkı yok ve gitmenize sevinmesi lazım sonuçta hantal kilolu bir sevgli istemez herhalde bu damardan girin

1|0
    0|0
    • Kendimi de bu konuda kötü görüyorum. Spora düşman biri sanki. Düşüncesi, gayesini çözemedim ya.

• Kıskanıyordur belki de spor salonunda erkek var mı ki.

• beraber gidin

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorsan git tabi ki. Birlikte gitmeyi teklif ettin mi ?

1|0
    0|0
    • O, bende giderim o zaman dedi. Bende tamam sende git dedim. Sonra ben gitmeyeceğim, sende gitmeyeceksin dedi.

• Ikna edebılırsın, o kadarda zor olmamalı. Aynı salona gıdebılırsınız.

• ben olsam bende kızardım hak ver cocuga az ye :D salona gerek kalmaz

1|0
    0|0
    • Az yiyorum zaten. Yediğimi yakamıyorum. Sürekli bilgisayar başında iş yapıyorum. Sorun bu zaten :( Evde yapıyorum kendi çapımda ama nereye kadar?

• istediğini yap,sen kole degilsin kendi aklını kullan

1|0
    0|0
    • Bundan sonra böyle olacak zaten sanırım.

• kıskanç biri sanırım birlikte gidin...

0|0
    0|0
  • hem onu bırak hemde spor salonunu yüzmeye git :D

0|1
    0|0
  • Bayanlar için olan seansa git.

0|0
    0|0
  • O da gelsin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sıkıldığını hissediyorsan oda böyle gereksiz bişey için ayrılacagını dile getiryorsa neden duruyorsun ayrıl gitsin cehennemin dibine gitsin.

1|0
    0|1
    • Ceviz kabuğunu doldurmayacak sebepler... İnanın bu yorum için size çok teşekkür ederim.

• Kukla mısın? İnatlaşıp kavga etmenin bir manası yok ama her şeyi yapmak ve yapmamak biraz abartı sen kendini kaldırmışsın ortadan, orta yolu bulun yakında dışarı çıkarmamaya başlar

0|0
    0|0
  • Ne derse yapıyorum ' dan sonra okuma şevkim kaçtı.

1|0
    0|0
  • Git o zaman. Onun seni yönetmesine izin verme.

1|0
    0|0
  • Aynı salona beraber gidin :) ya da anlaşma yapın tayt,askılı vs giymeyeceğine dair :D o zaman ikna olur

1|0
    0|0
  • adam haklı boşa kızma oraya gelen çoğu erkek sapık ruhlu

0|0
    0|0
  • bilemiyorum ilişki durumunuzu sporunu yap istersen oryantal oynayabilirsin müzik ruhun gidasıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;