Eşinizin yalanını yakaladınız.Sonuç ne olabilir?

Öncelikle birine yalan söyleyen insan kendini kandırır.Yaşını başını almış karakteri oturmuş bir insanada kolay kolay bu yaştan sonra değiş diyemessin.Ama artık ona inanmassın değilmi.anlattığım gibi eşim gözümün içine baka baka yalan söylüyor.Yalanını farkettiğimi hissetirmeye çalışıyorum umursamıyor ve yalanını ısrarla sürdürüyor.Ne yapayım bu durumda dürüstlük bitmiş söylermesiniz?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• O konuda neden yalan söylüyor ?

Size doğrusu söylese çok mu tepki gösterirsiniz ?

Neden size rahatça gercegi söyleyemiyor ?

Karşınızdakını değiştirebılırsınız... ama bunun yolu kendınızı değiştirmektir bence

belkı hatanız yoktur... ama daha da doğrusu vardır doğrunun...

her duruma uymayabılır yazdıklarım

sürçi lisan etmek istemem...

umarım etmemişimdir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsan nelere katlanıyor malesef ve dürüst biri bu haytta varmıdır diye insan düşünüyor bazen ben çok soğurdum güvenmezdim güven olmazsa ilşki zor yürür karşı taraf yalan söylemekten pişman değilse o zaman durum dahada kötü

0|0
    0|0
  • yalanın ne olduguna bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Güven olmadan aşk olmaz , hele 2 insanın 1 kişi olması demek olan evlilik hiç olmaz diyeceğim ama o kadar da kestirip atmak istemiyorum bu yalanın türüne bağlı diyelim, Allah kolaylık versin güveni nasıl sağlarsın , önemli bir konu ise çok açık bir şekilde konuşmalısın.

0|0
    0|0
  • yalana bağlı ama güven kaybı oluşur insan eşine güvenemicekse kime güvencek !

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;