Fenerbahçe takımı İsmail Köybaşı'yı transfer etmeli mi?

Fenerbahçe'den yıllık 1 milyon 750 bin Euro kazanacak ve 4 yıllık bir sözleşme olacak. Transferin yakın zamanda açıklanması bekliyor. Hasan Ali'yle kadro savaşlarında kim galip çıkacak bakalım.

Güncellemeler:
İmza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yarın saat 14.00'de gerçekleşecek.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye ligi icin iyi bir alternatif ama canermi ismailmi bence caner. Cl icin dusunmuyorum yani fbnin clye kalacagini dusunmuyorum avrupa ligindede seviye belli zaten oynar yani hasan ali ile kiyasiya bir mucadeleye girer.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Transferiyle uğraşan yöneticiler bu sözleri çok beğenmiş olacak ya da taraftar tepkisinden çekinmiyorlar sanırım

https://m.youtube.com/watch?v=q_vZtV-q9GQ

1|0
    0|1
  • çok kaliteli buldugum bir oyuncu değil işin açıkcası,, luzumsuz bir tnansfer olur ihtiyacı görmez bence...

1|1
    0|0
  • Toptan anlamayı transger ediyoruz. Ne katkısı olucak noldu jonathan Silva felan diyolardı. Neyse hayırlısı artık.

1|0
    0|0
  • İsmail Köybaşı nasıl bir futbolcuydu bilmiyorum, umarım Gökhan'ı aldılar diye saçma bir hareket yapmamıştır Aziz Yıldırım bunu alarak

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe'nin verdiği oara çok gibi gelenilir ama bonservis olmadığı için ideal. Bonservis ödeyebilecek durumda değil şuanda takım, İsmail'den daha iyisini bulamazlar bedavaya.

1|0
    0|0
  • hasan ali ve ismail köy başı ile şampiyonlar ligi şampiyonluğuna kadar uzanırız kesinlikle transfer etmeli

1|0
    0|0
  • Etti bile :))) ne kurtulduk ama kazmadan :)) bundan güzel haber mi olur ya, dün duyduğumda nasıl sevindim bilemezsin

1|0
    0|0
    • Resmi açıklama yapılmadı ama.

• Sabri gibi yanii 😂😂

• @AvatarCedkann sabri en azından ara sıra gol atıyor asist yappıyor bu adam bu sezon 2 tane asist yapmış o da tesadüfen

• Biraz saçma transfer olmuş ama bonservisi elinde olanı alınca kötüde olsa iyi olur mantığı tutabiliyor bakalım göreceğiz zaten M. Ali Kaldırım'ın yedeği olarak düşünülüyor çokta önemli değil o açıdan.

1|0
    0|0
  • Bence bjk ye misilleme gbi bir transfer gokhana karsilik aldilar dusuncesindeyim

1|0
    0|0
  • Daha etmedi mi

1|0
    0|0
  • 2 side odun bana göre git engin baytarı al ver 500 bin euro karşı yakadan 2 sinide sahada maymun eder hem mücadelesi hemde yeteneği ve yaratıcılığıyla...

1|1
    0|0
  • Bizde carol yine banko mk ahsjahsj

1|0
    0|0
  • Kesinlikle almalı ben beşiktaşlıyım sezon sonunda gitmesini istediğim 2 futbolcu vardı birisi köybaşı diğeri tolga idi

1|0
    0|0
  • ismail köybaşı fenere koybaşı diyordu soyunma odasında, gönülü aldıkya altta kalmaz o azize

1|0
    0|0
  • Bence gereksiz. Bursa'dan Emre Taşdemir daha faydalı olacaktır ^^

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Transfer gerçekleşirse fenere koybaşı tezahuratını ne yapacaklar çok merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • Hasan aliye iyi bir yedek olabilir 😂

1|0
    0|0
  • Gereksiz transfer umarım yanılıyorumdur

1|0
    0|0
  • Hasan aliden formayı alır bence

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam