Protein tozu almadan nasil şişer kaslar?

Protein tozu almadan spor yapıyorum ve tabi ki tavuk pilav yumurta yla besleniyorum. Yine de istediğim gibi olamadım. Protein tozu hariç kullanılabilecek bir şey var mi? Yoksa yaptığım spor mu işe yaramıyor? Niye şişmiyor kaslarım 😕

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu işin tuzu biberi sayılır ve ciddi anlamda hacim kazandırmaz, şişirmez!
    Bunu söylemekten bıkmıyorum çünkü protein tozunun esprisi şudur:antrenmandan sonra kas yıkımına engel olmak adına;kaslara en hızlı şekilde besin yollamak maksadıyla kullanılır. Yani anabolik tarzı bir doping etkisi yapmaz.
    Hacim kazanmak (kas kütlesi) istiyorsanız doğal olarak güzel bir diyetle beraber kapsamlı bir antrenman programın ve disiplinin olmalı. Tabii şunu da unutmamak lazım kalıtsal yani genetik olarak anatomik yapınız da gelişme açısından önem arz etmektedir.

0|0
    0|0
    • Peki antrenmandan önce karbonhidrat kullanımına ne diyorsunuz?

• Engin bilgileriniz için teşekkür 😄

• Eig için teşekkür ederim...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• üfleyerek

0|0
    1|1
  • Vücut ölçülerini söyle birde boyunu söyle ( kilo da derdim de bayanlara kilo sorulmaz :( ). Yaz bakalım şişiyormu şişmiyormu

0|0
    0|0
    • Vücut olculerimi bilmiyorum. Hiç ölmek için bir alet geçmedi elime 😅 165 boyum 50 kiloyum

• 5 kilo protein bazlı al ve hareketi tam olarak yap

• Protein tozu alınca şişiyomuymuşş

0|0
    0|0
  • tavuk göğsü tüketeceksin

0|0
    0|0
  • Kaç aydır yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • ne kadardir yapiyon?

0|0
    0|0
  • Bisiklet pompasini al göbek deliginden ver havayı başlar şişmeye 😕

0|0
    0|0
  • Bunun bca sı var kreatini var bence sporun yanında neler alabileceğini iyi araştır.

0|0
    0|0
    • Onlarda aklımda, maddi sıkıntımın geçmesini bekliyorum 😅

• hangi marka alırsan al kreatin aynıdır. En ucuz olanını seç zaten hepsi almanyada aynı fabrikadan çıkıyor.

• Napicannlan sisirip

0|0
    0|0
  • daha ağır çalış. bayanların protein tozuna ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Daha ağır çalışınca seti bitiremiyorum. 3 set 10 tekrar yapmam gerekiyorsa 5 tekrar da tikaniyorum.

• belli bir yere gelince artık daha fazla arttıramaz olacaksın buna da plato denir body de plato aşmak diye arat nette bir çok yöntem bulursun kolay gelsin

• Teşekkürler 😊

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 ayda nasıl bir büyüme bekliyosunki? Zaten kaslarını o kadar büyütücek bir antrenmanı şu an yapamazsınki azıcık daha yolun var onun için

0|0
    0|0
    • Bunu duyduğuma sevindim aslında. bir kız arkadaşım hani sen de bir değişim göremedim deyince (bende 3 ayda kas mi firlicak dedim ama) moralim bozulmadı değil.

• 3ayda hafif belirginleşme olabilir ama olmayadabilir. bünyeyle alakalı bu bozma moralini devam et

• Bayan degil misin sen
    Benim kardesim de oyle besleniyor sporunu da yapiyor faydasida oldu biraz zaman ver bence hemen sonuc bekleme
    Kardesimde protein tozu alicam dedi de biz dogru bulmiyoruz ya zararli boyle seyler

0|0
    0|0
    • Protein tozu ilerde vücudu sarkitiyormus o yüzden bende kullanmak istemiyorum

• Sporla

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;