Avrupa Atletizm Şampiyonasını genel madalya sıralamasında dördüncü tamamlayan millilerimiz için ne düşünüyorsunuz?

Euro 2016 ile aynı tarihlere denk gelen atletizm şampiyonası takipçi buldu mu bilemiyorum ancak futbolda gösteremediğimiz başarıyı atletizmde göstermemiz sevindirici. 4 altın, 5 gümüş, 3 bronz madalya ile turnuvayı dördüncü tamamlamışız :) Başarıda biraz Kenyalı sporcuların da payı var sanki, ne düşünüyorsunuz? :) Haber linki tık...

0|3
834

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin cılkı çıktı.
    İsviçre Milli Takımına bakıyorsunuz, alayı Afrikalı. Başarı karşılığında pasaport veriliyor. Biz yetiştirdik falan diye yalan atmasınlar. Hemen devşiriyorlar.
    İkinci evim olarak gördüğüm İsveç'te çok sayıda mülteci yaşar. Oralarda afrikalı ve asyalı çok var ama onlar bile sapıtmışlar.
    Bizde de durum farklı değil.
    Tanıştırayım. Yasemin Can ;

i.hurimg.com/.../578156ea67b0a96558b40916.jpg

Başarı için bu kadar resmi yollardan hile yapılması sporun ruhuna aykırı.
    Vatandaş + para = Türkçe bile konuşamayan altın madalyalı sporcular.

Onursuzca kazanılmış madalyalar. Biz başlatmadık ama biz de bu işe ortak olduk.

0|0
    2|1

En İyi Kız Görüşü

• Valla gurur duyuyorum ama hepsi siyah bunlarin. Milli olabilmeleri icin Turk vatandasi olmamalklar ve oyleledir fakat toplama gibiler malesef

0|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• atletizm için konuşuyorsak bu spor dalında bir devşirme olayı var aslında, ABD, Canada gibi ülkeler kendi sporcularının yanında jameika, kenyalı atletleride kendi ülke bayrakları altında koşturuyorlar, anladığım kadarıyla bizimkilerde böyle yapmış, yerli sporcu yetiştirmek ve onlara şans tanımak önemli bir şey bunu demeye bile gerek yok sanırım :D

0|1
    2|0
  • Devşirmeler bizden iyi sporcu. Milli formalar da sponsorlar sayesinde artık klüp gibi kullanılır oldu atletizmde...

0|1
    1|0
  • Hepsini kutluyorum. Başarılı ülkelerin tamamı aslen kendi vatandaşı olmayan sporcularla başarı elde ettiğininde altını çizelim

0|0
    1|0
  • Sagdan ikinci hakkaten turk herhal

0|0
    2|0
  • Ben sokakta hiç bunlar gibi Tür görmüyorum

0|0
    2|1
  • Niye bunlarla gururlanıyorsunuz ki? Sponsorluğunu Türk Federasyonu yapıyor diye mi? Kenya Federasyonu fakir çünkü o yüzden buradalar vatanla milletle alakaları yok tabi sizlerinde yok o yüzden asın bayrakları :D

0|1
    1|1
  • Federasyon başarılıyız diyorsa dicek bişey yok herkes devşirme yapıyor ya bunun arkasına sığınmaya devam.

0|0
    1|0
  • Nemi düşünüyorum? valla haberim yoktu
    haber verdiğiniz için tsklr
    küçüklerimizin gözlerinden
    millilerin yanaklarından öpüp kutluyorum...

0|0
    1|0
  • Helal olsun Aslanlara...

O değil de yine her şey de bir sorun arayan ve kıskanan başarısız sözde insancıklar yine iş başında...

0|1
    3|1
  • Sonuçta Türkiye'nin ismi geçtiği için gurur verici..

0|1
    1|0
  • Bunlar benim gozumde cogu kiseden daha milliyetci bayragimizi dalgalandirdiklari icin tesekkurler.

0|1
    0|0
  • evet son 3 günü izledim... kazanan sporcuların röportsjalrınıda çok sevim ben.

0|0
    1|0
  • ülkedeki bir diğer sorunsa bu işte sadece futbola önem veriliyor

0|0
    2|0
  • Kenyalılar da olmasa...

0|0
    2|4
  • Kaç tanesi kendini türk hissediyor acaba

0|1
    2|0
  • Daha iyisi olabilirdi

0|0
    2|1
  • 4. Bitirmek başarı degil bence daha iyisini yapabiliriz biz Türküz

0|0
    0|0
  • hepsi kenyalı :)

0|0
    0|0
  • Daha dün birinci sıradaydık ne ara dörde düştük?

0|0
    0|2
  • Helal olsun onlara

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 7

• Hepsi dopingli çıkar yakında madalyaları geri iade ederiz bir güzel...

0|0
    0|0
  • Bırakın vallaha ya...

0|0
    2|0
  • Daha iyi olabilirdi😉

0|0
    1|0
  • Helal olsun

0|0
    2|0
  • Has Türk olaydı iyiydi