Unutamadığınız aşkınız size geri dönmek isterse...

Unutamadığınız aşkınız sizi bırakıp başkası ile çıkmaya başlasa ve bir süre sonra tekrar size geri dönmek istese cevabınız ne olurdu?

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• Unutamadığım aşkım diye birisi yok , herkes unutulur hiçkimse de vazgeçilmez değildir benim gözümde ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim basimada gelmisti bu.. Mantikli düsününce en dogru olani, geri cevirmek. Bir kere biten bir iliskinin yeni bir baslangici olamaz. Yeniden baslamak sadece zaman kaybi olur, yine bittigi zaman daha cok üzülürsün, daha cok unutulmaz olur senin icin. Ama hala seviyorsan, illada geri dönmek istersin, bilirim. Kalbine söz geciremezsin. Bence sonradan üzülecegine simdi yari yoldayken geri dön ve geri cevir. Hayat güzeldir, yine baska biriyle olur, yine seversin. Bosuna zaman harcama.

0|0
    0|0
  • en o şansı çoktan kaybettin oldu..oda 1 yıl sonra evlendi. evlenmeden 1 ay önce yine aradı beni ateşe atma dedi.. yine o iş bitti dedim. sonra düğün fotoğraflarını gönderdi..

0|0
    0|0
  • Unutamadıysam şans verir unuttuysam da şans vermezdim.

0|0
    0|0
  • baskasiyla cikip sonra neden bana geliyormus..beni birakirken aklin nerdeydi derim buseferde ben yol veririm. Yok oyle artistlik edip beni birakip baska kiza gidiyosa tükürdügünü yalayip geri gelmesin.

0|0
    0|0
  • tabiki de hayır derim

0|0
    0|0

• Gitmiş ise bana yaramadığı için gitmiştir ,kabul etmezdim

0|0
    0|0
  • S*ktir git olurdu çünkü yine aynı şeyi yapar...ASLA affetme..

0|0
    0|0
  • giden gitmistr gittigi gün bitmistr...

0|0
    0|0
  • sen gel ben yine kanarim dicek halim yok konusmam bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• "hassssss..tttirrr.. olurdu..noldu olmadımı yapamadınmı? hadi s.ttir şimdi yalan dünyana geri dön" derdim..unutamadıysan o hevestir başka bişey değil..

0|0
    0|0
  • daha önce yaşadığım bir durum. ben dönmüştüm. ama hiç bir şey eskisi gibi olmadı. seviyordum ama onun birlikte olmakta acı veriyordu. sonuçta yine bitti. unuttum mu dersen, sevdiğin hiç kimse unutulmuyor.. hep aklının bir köşesinde kalacak. sadece zamanın kumları üstünü örtüyor o kadar...

0|0
    0|0
  • Benden ayrıldığı gibi başkasıyla çıkacak sonra bendeki özellikleri onda bulamayacak bana geri dönecek öyle mi? Bunu baştan unutsun çünkü ben öyle birini artık tanımıyor olacağım ve ailem tanımadığın insanlarla konuşma derdi :)

0|0
    0|0
  • kabul etmem

0|0
    0|0
  • beni nasıl terk ettiğine bağlı ve o anki ruh halime bağlı tabi.

0|0
    0|0
  • beni bırakıp gitmişşe dönmezdim nie kendimi riske atayım

0|0
    0|0
  • zaman aşımına uğrar herkes

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;