Fenerbahçe transferleri başarılı olur mu?

Van der Wiel:27 maç 2 gol 4 asist. Bonservissiz olarak geldi.
Roman neustädter:30 maç 1 asist. Bonservissiz olarak geldi.
Martin Skertel:27 maç 1 gol. Bonservis bedeli belli değil.
Sizce bu 3 oyuncu da Fenerbahçeye yarar sağlar mı.

• Evet sağlar.
    A seç
  • Hayır sağlmaz.
    B seç
  • Gs Bjkliyim ama süper oyuncular aldılar. Kıskandım.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
124

En İyi Kız Görüşü

• Bence yarar sağlıcak özellikle Van Der Wiel.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman gösterir

0|1
    0|0
    • Fabri 0 maç oynamış 1 yılda ya da Kasımpaşa yedeğini alırsınız.

• Nereye gidiyorlar? Getirsinler 10'ar milyonu gitsinler. Zaten onlar 10'ar milyona gitseler. Gökhanı da satıp tüm bölgeleri kapatırız.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 23

• Bikaç gündür senin gibi Fenerli arkadaşlar bu tür sorular soruyorlar ve ben anlamıyorum. Bu tür soruları Bjk'lı ya da Gslılar sorsa anlayabilirim. Ama geçtiğimiz seneki Bomba! transferlerden sra (ki o transferleri bende hayranlıkla karşılamıştım) seneyi kupasız bir anlamda hezimetle kapatan Fenerbahçe'nin güzel taraftarlarının hala transfere bakması çok düşündürücü. Demek geçtiğimiz seneden hiçbi ders çıkarılmamış. İlla bir kıyas istersen geçtiğimiz seneki transferler hala daha önde..

0|0
    0|0
  • Yine akıllı transfer yaptılar bizde bize bak...

0|1
    0|0
  • Kaliteli transferler... ama nani satilirsa gelecek parayla robben gelicek buyuk ihtimal. O zaman gor sen feneri

0|0
    0|0
  • İmza parası verildi diye yazsana ona yemez tabi

0|2
    0|0
    • Biz kime imza parası verdik. Psg ile çeyrek final oynamış Şampiyonlar liginde enfazla top oynamış 3 yılda ki oyuncuya Roma nın istediği Psg nin sözleşme önerdiği kişiye imza parası ödedik. Siz Feneri yaşlı dediği oyuncuya para ödediniz. Kasımpaşa eskisini aldınız.1 yılda 0 maç oynamış kişiye kaleci aldınız imza parası ne kadar verdiniz Fabriye söylesene.

• @rtfyu cevabını almış arkadaş :)

• Faydalı olur umarım

0|0
    0|0
  • Oyuncular cok iyi ama diego, nani, rvp de oyleydi artik gozumu korkutmuyor. yalniz besiktasli olarak bu uc oyuncunun da takimimda olmasini cok isterdim

0|0
    0|0
  • Başarı değil artık bonservis ödemeden mi aldık ona bakar olduk

0|0
    0|0
  • Bu hoca varken olmaz.
    Nani ve rvp bile kötü gibi görüldü daha ne olsun

0|0
    0|0
    • kötü gibi görüldü derken? Zaten kötü.

• pereira yı zaten sevmiyorum. o ayrı. takımı yönetemiyor. ama saydığın oyuncular da elinden geleni yapmıyor. nani bencil. çalım yeteneğini kullanamıyor. Rvp eski rvp değil. yeni gelen oyuncular iyi. kafanız rahat olsun. Bu sene yürürüz.

• @DiyorumKi__ bu oyuncular çevreye bakar ve kendi ayarlarında adam göremeyince sererler. kötü dediğin rvp nerelerde duruyor nasıl pas bekliyor nerelere nasıl koşuyor bir izle anlarsın. nani mecbur bencilleşti. milli takımda aynı mı:)

• Bence ortalama futbolcular bunlar , kjaer alinan bu iki stoperdende iyi. hani kotu futbolcular diyemem asla iyi futbolcular ama fark yaratacak futbolcular degiller ki oyle olsa bonservissiz almak mumkun olmazdi

0|0
    0|0
  • takımla beraber sahaya çıkmadan, hocanın yeni oyun planı belli olmadan hiçbir şey belli olmaz. geçen yıl da nani, rvp, kjaer, josef için ''harikulade'' denildi; ama sezon sıfır-0- kupayla kapatıldı.

0|0
    0|0
  • Nani 8.5 mılyon serbest kalma maddesiyle valenciaya transfer oldu

0|1
    0|0
  • Van Der Wiel çok iyi oldu çok da güzel oldu:)

0|0
    0|0
  • Skrtel'ı ne zaman aldık lan haberim yok :D

0|0
    0|0
  • bunlar yetmez.. daha fazla lazim, cok oyuncu gitti

0|0
    0|0
  • Gs liyim ucude super topcular

0|0
    0|0
  • Skrtel geldimi kesin

0|0
    0|0
  • Ben edin visca ve aatif checheouchelasjfasp dan memnunum :D visca gelmedi ama insallah gelir

0|0
    0|0
  • Psg ki hariç bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Gayet yerinde bir transfer

0|0
    0|0
  • Çok canım sıkkın; başta periara gitmeliydi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor... ;