Yeni biriyle tanıştınız

Yeni biriyle tanıştınız yüz yüze görüştünüz diyelim,buluşana kadar ki konuşmalarınız gayet güzel cevaplı falan ama sonrasında görüştükten sonra bir soğukluk sezdiniz sanki cevap atmıyor ya da zorla atıyor gibi hissediyorsunuz yoğun olabilir karşıdaki ama eğer işi gerçekten yoğun değilse?yada nebilim haftasonu sınavlarınız var kafanızı buna vermeniz daha önemliyse neyi tercih ederdiniz şansınızı denemeyi mi yoksa riske girmeyip oluruna bırakmayı mı sonuçta bazı şeylerin geri dönüşü yok biliyorsunuz belkide ben abartıyorumdur çok acele ediyorumdur öneri ve düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim sen bu kızla ilk nerde konuştun buluşana kadar demişsinde internette filanmı tanıştınız?

0|0
    0|0
    • aynen ufak bir aracı sayesinde

• haklısın kaafyı yormaya gerek yok belkide öncekilerde çok ilgi gördüm bu böyle biridir hep böylesini aradım aslında ama bukadarını beklemiyordum hayırlısı der geçerim napyım ;)

• Eeee.. Allah insana en çok ne isterse onu verirmiş :) bidaha bişeyi çok isterken dikkat et ;) Hadi yolun açık olsun...

Yükleniyor... ;