Sahte sporculardan bıktım ya siz?

İğneyi vuran fitness , bodybuilding crossfit hatta boks kickboks ve muay thai hocası oluyor , üstelik hayatında maç / dövüş bile yapmamış. İki kol kası yapıp, olmayan göğüsünü gere gere dolaşan tipler mi desem , altına bir tayt bir nike/adidas spor ayakkabı giyen sözde sporcuları mı desem

0|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Naturel vücut emek ister fitness body en bir zaman sonra gelişimi durdurur ve büyümek imkansız olur o zaman steroid denen büyüme hormonunu vücuda enjekte ediyorlar ama senin demek istediğin hiçbişey yapmadan direk iğne vurup fos olanlar. Emeksiz yapılan işten hayır mı gelir o iğneyi bıraktığı an spora ara verdiği an yağlanıp sulancak sen onları boşver 😉

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynen kardeşim senin tsgini operim

0|1
    0|0
  • Şu yolda , vücuda yapışan beyaz t shirt ve fosforlu nike giyen tiplere ayar oluyorum keşke biriyle kafeste karşılaşma şansım olsa

0|0
    0|0
  • Valla öyle ahım şahım vücudum yok ama atletik bir yapım var. Giydiğim yakışır, vurduğumu da deviririm. Yeter bence kasmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • para kazanan her athlete igne vuruyordur bunun tersini dusunen salagin tekidir.

0|0
    0|0
  • çok şişiyolar igrenç duruyor ama agırlıkta kaldıramıyorlar kötü ya en güzel protein tozu bile almadan yediklerine dikkat ederek yapmak.

0|0
    0|0
  • iki buçuk yıldır ağırlık kaldırırım hiç bir takviye almamışımdır yavaş olsun sağlıklı olsun

0|0
    0|0
  • Dostum tamam haklısında, milletin giyeceği ayakkabı seni alakadar etmez. adam sportif takılmak istiyodur spor ayakkabı giymiştir buna bişey diyemeyiz, ama diğer söylediklerine katılıyorum.

0|0
    0|0
  • bıktım evet

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;