Van der Wiel Fenerbahçe'de, başarılı olur mu sizce?

Türkiyenin en iyi sağ backi yine Fenerbahçe'de yaşı 28 Hollanda milli takım oyuncusu en iyi genç oyuncu ödülü var ve bonservis ücretsiz geldi. Peki sizce başarılı olur mu.

• Evet başarılı olur iyi transfer.
    A seç
  • Hayır olmaz bence.
    B seç
  • Türkiyenin en büyük sağ backi Gökhan Bjk aldı onu da.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
122

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhan ligi daha iyi bildiğinden 1 adım önde

Wiel , Konyada ucledigimiz hollanda milli takimina bile alinmiyor. Cok iyi olsa psg neden sozlesme yenilemedi?
    Ajaxtayken çok şey bekleniyordu ama o patlamayı yapamadı.

0|4
    0|0
    • @Sevimlllisi 3 ledikten sonra beğenilmedi 2 maca da çağrılmadı öğren sonra konuş

• Muhattap olmuyorum zaten soru soruyorum sen soruma geliyorsun bak bakalım bu sorunun için de Bjk geçior mu. Geçmiyor dimi ama sen sorumdasın ben mi seninle muhattap olmuşum sen mi olmuşsun bir düşün ve karar ver Gökhan'ın yaşına benzemesin 31 yaşında ki adam 4 yıl sonra 35 yaşın da olur nasıl mı anlatayım bak iyi oku...
      10. saniyede gol olursa 0. dakika demezsin 1. dakika dersin bunun üstüne yoğunlaş ve 35 sonucunu bul hadi iyi akşamlar.

• @FenerliySen ben soruna yazmasam da sen cevaplarımin altına gelip saçma sapan şeyler yazıyorsun zaten.
      2016-17 sezonu 31 yas
      2017-18 sezonu 32 yas
      2018-19 sezonu 33 yas
      2019-20 sezonu 34 yaşında olacak. İmzayı atar atmaz yaşı mi artıyor? Senin verdiğin dakika örneğiyle alakasız sana matematik dersi veremem
      Ayrıca her oyuncu sözleşme bitimine kadar takımında kalmıyor , sözleşmesi bitmeden başka takıma giden binlerce oyuncu var

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 21

• Geldigi ligi bilmiyor
    ligi tanıyacak takıma uyum saglayacak
    yani öylece en iyi performansı sergileyemez
    bekleme yani.

0|2
    0|0
    • Neden Alex hemen golleri atmaya başlamadı mı ya da Hojdonk ne kadar bekledik sence.

• Persie kalırmı acaba..
      oda var..
      küstürdünüz adamı

• Fenerliyim ama artık umursamıyorum. Evim stada 10 dk yürüme mesafesinda ama artık maçlara da gitmiyorum. Bu kötü yönetimler milyonlarca Fenerbahçeli yi soğuttu kulübünden. Futboldan başarı beklemiyorum.

0|1
    0|0
  • iyi transfer

0|0
    0|0
  • bedava geldi baldan tatlıdır tabi ama bir gökhan değil.

0|1
    0|0
  • iyi transfer çok şey katacaktır fenerbahçeye

0|0
    0|0
  • Galatasaray'lıyım ama fener bunu almışsa eğer doğru haberse son senelerde en mantıklı transfer yapmış yaşı da iyi oynar 3 yıl

0|0
    0|0
  • ne ara türkiyenin en iyi sağ beki oldu

0|1
    0|0
  • Çok iyi oyuncu ama başarı kaliteli oyuncularla olan bişey değil

0|0
    0|0
  • kötü transfer diyen fanatiktir

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin en iyi sağ Beki Bence Gökhan Gönül Sana göre de Van Der waals Sezon başında bu göreceğiz bakalım kim haklı çıkacak

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • kaliteli transfer yaslı gokhandan ıyı olucaktır

0|0
    0|0
  • Dingil herif transferlerle şampiyon olunsaydı Fenerbahçe 40 şampiyonluğa ulaşırdı ve ayrıca Diğer takımlarda transfer yağardı Akılsız herif seni Türkiyenin en iyi takımı var oda Galatasaray çünkü 4 yıldızlı konuyu kapat

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşı daha çok başarılı olur bence :p

0|1
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • İstatistiklerde goghan gonul fark atms

0|1
    0|0
    • Atsana bana o linki... Al istatistlik Vander Wiel28 yaşında oyuncu 27 maçta 2 gol 5 asist yaptı.
      Gökhan 30 maç 1 gol 5 asist yaptı

• Hayırlı olsun umarım faydalı olur

0|0
    0|0
  • olur bence

0|0
    0|0
  • Kardeş bizim attıklarımızla kırıntılarımızla sevinşyorlar nasıl iş bu ya 😂

0|0
    0|0
  • Gökhan bizim için bitti formasınıda kaldırdık müzeden, wan der wiel çok iyi transfer.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...