Kızlar sizden hoşlanan biri olsa nasıl davranırdınız ?

şimdi sınıfınızda bir erkek sizden hoşlanıyor ama sizinde sevgiliniz var ve sevgiliniz o çoçugun sizden hoşlandığını biliyor ve size o çocukla konuşmayın dıyo siz nasıl davranırdınız ? ayrıca sevgiliniz o okulda okumuyor çalışıyor

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevgilim olduğunu bile bile bana hoşlandığını söyleyen biri ile zaten konuşmam.

Bak hoşlananla konuşmam demiyorum kalp bu sever, sever. Ama gelirde sevgilim varken hoşlanıyorum derse tehlikelidir o, ayırmak içinde uğraşır.

Sevgilim dedi diye değil, zaten o demeden uzak dururum ben.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• onunla ciddi bir konuşma yapardım böylece bir daha sınıfa gelmeye, benimle karşılaşmaya bile cesareti kalmazdı. yapmadım mı şimdiye kadar, evet yaptım ;)

0|1
    0|0
  • Ben eğer sevgilim varsa o çocuğa o gözle bakmazdım, eğer muhabbetimiz uyuşuyorsa konuşurdum ama arkadaşlığımı dışarı taşımazdım sadece okulda kalırdı.

0|1
    0|0
  • yüz vermem biraz da soğuk olurum yoksa o kişide yanlış anlayabilir..

0|1
    0|0
  • Sevgilim varsa kimseyi kendimden hoşlandırmam.

Hoşlansa bile o cesareti alamaz. Bir şekilde beni gözlemlerken sevgilim olduğunu öğrenir yani.

0|0
    0|0
  • içimden geldiği gibi davranırdım :)

0|0
    0|0
  • konuşmazdım ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• nasıl davrancaklar artist gibi :) her zaman yaptıkları sey fok balıkları gibi davranmaya boyun ve leğen kemikleri ayrı oynamaya başlar konusurken yazarken

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;