Göbeğimdeki yağ kütlesini nasıl yok edebilirim?

Mesela yattığım zaman göbeğim içeri çekildiğinde küçük bir göbekcik kalıyor inanılmaz rahatsız oluyorum ondan göbeğim yok çok ama ben daha düz olsun istiyorum ne yapmam gerek?

0|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• eger göbegine şekil vermek istiyorsan mekik çek yok etmek istiyorsan kondisyon tutmalısın, vuducudunda her yerinde kilo giderken ya da fazlalıkların giderken ordanda kendi payına olanı gidecektir, yürü bol bol ve daha iyisi terleyene kadar tempolu koşu yap, terleme sonrasıda ılık ve soguk du al ve toksinleri at vucudundan öyle şeyler yap yani pembe :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Sabah koşusu yap 30 dk 10 dk de mekik ve nacak çalış yani eğil kalk kendi imkanınca neden sabah sporu dersen vücut önce larbonhidrat sonra protein sonrada yağdan çeker sabah glikojen depoları bos olacağından direk yağdan çekicektir, 3 beyazdanda uzak dur ama spor yaparken kas çalışmasını ihmal etme bilinçsizce zayıflamak hem metabolizmanı yavaşlatıcaktır hem biçimsiz bir vücudun olacaktır

0|0
    0|0
  • Pril yag sokucuyle yaglariniza savas acip yok edin

1|0
    0|0
  • Bir çok erkeğin (ben dahil ) Hoşuna gider o kütle aslında :)
    Bence kendinle barışık olmalısın

0|0
    0|0
  • spor şart

0|0
    0|0
  • kıvırtarak

0|0
    0|0
  • Füze at.

0|0
    0|0
  • ağzı tutacaksın cancağızım.

0|0
    0|0
  • Ahhh yerim onu ben yerimmmm

0|0
    0|0
  • diyet spor

0|0
    0|0
  • beslenme beslenme :) biraz da spor yaptın mı tertemiz çıkarsın yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Yak onu😄😄

0|0
    0|0
  • Bol bol şinav ve mekik çekmem gerekir ve hamur işinden uzak dur dengeli ve düzenli belden

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • Boy ve kilon kac?

0|0
    0|0
    • 1.70e 68 kiloydum en son kilom fazla 8 kilo vermem gerek bu yaz 8 kilo vermeye calisicam

• Hayir 8 kilo fazla olur. Tamam kolay o gobek. Yaz bana.

Kızlar Ne Diyor 9

• Maydonoz kürü iç. Güzel tadı. 15 güne gider.

0|1
    0|0
  • spor

0|1
    0|0
  • Göbek yağlanmasının başlıca sebebi beslenme spor yapsan da gitmez düşük gliksemik indeksli ve düşük karbonhidrat ağırlıklı beslenirsen kurtulabilirsin ancak

0|1
    0|0
  • Mekik çalış

0|0
    0|0
  • çeşitli youtubede harketler var çok fazla işe yarıyor

0|1
    0|0
  • Nasıl bir soru? Spordan başka çare yok

0|1
    0|0
  • Merhaba canım çok bir bilgim yok ama eğer düşünürsen son zamanlarda duyduğum lazer lipoliz diye bir şey var istediğin kadar yağ aldırıyorsun ve sadece 1 seansmış

0|1
    0|0
  • Ağır spor ve diyet başka yolu yok. Birde corekotu yağı duymuştum içiliyor göbek gidiyor ama hiç yapmadım

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;