Bu programla resimdeki gibi bir sonuc elde edebilir miyim?

200 ip atlama
50 den baslayarak squat
Haftanin 4/5 gunu 40 dk koşu diger gunler 20 dk yuruyus (koşu bandinda)
3 kglik Dambillarla calisma kol ve gogus icin
Bunlari yaparak resimdeki gibi bir sonuc elde edebilir Miyim?
Insanlar spor salonunda o kadar calisiyor Boyle oluyor bence Boyle olamam da ne ise yarar bunlar nasil bir sonuc elde edrbilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlarla bişey elde edemezsin kendinizı kandırmayın 50 squad yapmanın kimseye yararı yok önemli olan düzgün formda çalışmak tekrar sayısını abartdığınız zaman form bozulur ve sakatlıklar duruş bozuklukları meydana gelir yapacağın en iyi şey evine kilo alıp sırtına kiloyu koyup az tekrar mesela 10 tekrar 5 set squad yapmak hem sağlıklı hemde gelişim açısından 50 squaddan daha fazla çalıştırır ip atlamayı yapabilrsin sınırı yok onda ama her zaman artırmalısın 200 bugünse yarın 225 her zaman limitlerini zorla insan vücudu limitlerini zorlayınca gelişir aynı kilo aynı hareketleri yaparsan bir süre sonra sinir sistemi alışır robotdan farkın kalmaz 3 kg dambıl kol çalışman için ideal gelsene göğüs için az sanırım bench press yapacaksın yani itiş gücü yüksektir 5er den dambıl alabilirsin ve o dambılları squaddada kullanabilirsin squadı yaparken ellerini yanda elinde dambıllada yapılabilir beslenmeye değilnmedim bu arada hedefindeki bayanın resmi yok :D sormak istediğin soru olursa söyle kolay gelsin :)

1|0
    0|0
    • Zaten 50 den baslayip arttiricam ama tekrar sayisinin abarttirildiginda kotu sonuclarib oldugunu soyledinizde yine sizin dediginiz gibi 200 lere falan cikilmasi gerekmiyor mu orayi anlamadim
      Hic spor yapip agirlik kaldirmadigim icin 5 kg beni zorlar kaldiramiyorum 5 kg ama zamanla tabi arttiririm agirligi ve ilk bir hafta falan squati agirliksiz yapip sonra 3 kiloyla yapsam olur mu? Resim silinmis fark etmedim :D
      Diyetisyene gidicem zaten beslenme sorun olmaz bide son bisey daha soruyum :) kilo verdigim icin onceden sarkiklarim var once sarkiklarimi duzeltip sonra mi diet+spor yapmaliyim yoksa kilo verirkende sarkiklarimi duzeltmek mumkun mu ve karindaki sarkiklar icin ne yapabilirim 15 kilo vermistim cok asiri sarkigim yok
      Uzun Uzun yazdiginiz acikladiginiz icin cok tesekkur ederim

• boy uzaması sorun değilse iyi zaten ayarlı dambıllardan var evde eğer yapabilirsem o hareketleri zamanla denerim de mekiği doğru bir şekilde yapabilceğimi sanmıyorum belim daha kötü olmasın takıp ediyorum o zaman seni :D Teşekkürler tekrar

• sorun olduğunda özelden buyur gel kolay gelsin :)

En İyi Kız Görüşü

• Evet ekmek yemediğin sürece istediğin gibi zayıflar ve istediğin vucuda sahip olırsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benden fit olursun ( şaka şaka ) ama iyi yaparsında göğüs için 3 az değil mi kanks göğüs için 5 ten başla derim.

1|0
    0|0
  • Koşu yerine bisiklet ip atlama yerine eliptik daha çok işine yarar

1|0
    0|0
  • squatı ağırlıkla yaparsan olursun. güzel beslen

1|0
    0|0
  • 2 dakika sonra öldüğünde kalçaların kurtarmayacak seni be güzel kardeşim. Fizik tabiki de önemli ama ruh ve zihin ile etkileşimi kesilmemeli. Bkz; Şamanizm. Saygılarımla

0|1
    0|0
  • Resim nerede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;