Milli takım sol bekinde kim oynamalı?

Tercihimizi yaparken şimdiki durumlarına göre yapalım sorum euro 2016 üzerine
Benim tercihim İsmail. Caner de iyi oyuncu ama uzun zamandır takımında kadro dışı kaldığından eski havasında değil

İsmail Çek cumhuriyeti maçında ileri geri çalıştı. volkan ve ardanın eksiklerini hem hücumda hem de savunmada kapattı. ikili mücadelelerde çok istekli ve başarılıydı.

Yaptığı o süper çalımı dünyada sol beklerden realli marcelo yapar genelde. O çalımı ingilterede bir takım formasıyla yapsaydı stad inlemişti. Scoutların ve dünyada güzel çalım severlerin dikkatini çekmiştir buraya yazıyorum.

Fazlaca eleştirilen İsİsmailin içine Marcelo kaçmıştı sanki ;)
Milli takım sol bekinde kim oynamalı?

• İsmail Köybaşı
    53%(19)63%(66)Oy Ver69%(47)
  • Caner Erkin
    47%(17)37%(38)Oy Ver31%(21)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence İsmail Köybaşı oynamalı. Caner Fenerbahçe de sezonun sonuna doğru teknik direktörle bir tartışma yaşadı ve kadro dışı kaldı. Yani maç eksiği var. Formu yeterli değil. Özellikle dün gösterdiği performanstan sonra kesinlikle sol bek olarak ilk tercih ismail olmalı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terimin olduğu yerde Beşiktaşlı futbolcular oynayamaz. Arda yüzünden Oğuzhan, Caner yüzünden İsmail, Selçuk yüzünden Mehmet Topal harcandı.

Arda Orta sahanın sistemini bozdu. Terim futbolculara Ardaya yönelik oynaması için bariz aşılamış. Sonra kaybettiğimiz toplarda elenmemize neden oldu. Selçukta 1 gol attı diye bütün maçlarda banko oynadı. Emre Mor'un 20 dk lık hırsı vazgeçemediği bütün hepsine bedel.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Caner'in formu son zamanlarda düştü. Bencede İsmail Köybaşı oynasın

0|1
    0|0
  • Caner erkin diyorum ama mahvolmuus yaaa mac oynamaya oynamaya :)

0|1
    0|0
  • can erkin

0|1
    0|0
  • Caner

0|1
    0|0
  • Volkan şene rağmen ismail iyiydi

0|1
    0|0
  • ismail köybaşı

0|1
    0|0
  • Tabikide Ismail

0|1
    0|0
  • İsmail

0|1
    0|0
  • Caner erkinin adını magazin sayesinde duydum ama iksini de tanımadğm için sorun yok

0|1
    0|0
  • Ismail. Canerin nesi iyi bea

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Gördük ismaili son maçta
    iki maçtada Caneri gördü
    kalite bariz ortada
    Formda olsa Caner amenna zaten.. başkası oynamazda adam formda degil

0|1
    0|0
    • Genele bakarsak bence de Caner ama turnuvada dediğin gibi İsmail olmalı

• Bir bjk li olarak CANER derdim diyorum da ama son 2 maçta caner ölmüş o yüzden ben ismail diyorum dedim de ;-)

0|1
    0|0
  • Tabiki Caner ERKİN

0|1
    0|0
  • Normalde caner derdim ama ismail daha iyi oynadı

0|1
    0|0
  • ismail köybaşı.

0|1
    0|0
  • Caner magazincilerle vakit geçirsin abisi. Primde olmasa neylesin milli formayı. Sağada koşmayan Gökhan ın yerine birileri lazım.

0|1
    0|0
  • ismaili normalde sevmem oyuncu olarakta beğenmem ancak çek maçında mükemmel oynadı ismail bu formuyla bir adım önde..

0|1
    0|0
  • İsmail dün çok iyiydi

0|1
    0|0
  • ismail açık ara ismail çok hırslı

0|1
    0|0
  • İsmail oynasa yine iyidi şansımız vardı

0|1
    0|0
  • İsmail reis

0|1
    0|0
  • Ismaellllll oynamali

0|1
    0|0
  • İsmail

0|1
    0|0
  • İsmail iyiydi, dedigin gibi canerin maç eksigi var o yüzden formda degil, ama ismailde bir marcelo degil ya.

0|1
    0|0
  • İsmail kesinlikle.

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak İsmail Çünkü Canerin formu çok düştü

0|1
    0|0
  • iso iyidir

0|1
    0|0
  • ismail

0|1
    0|0
  • Kesinlikle İsmail oynamalı Caner maç eksiği var ama Oğuzhan Olcay Cenkte 11 de olmamalı kesinlikle.

0|0
    0|0
    • Burası Milli takım kim iyise o oynar takımlılık yapılmamalı. Oğuzhan Olcay Cenk takımlılık yaparak oynamalı dememeli Bjkliler.

• Koca bir sıfır.

• Dünkü maca kadar Beşiktaşlılar oynamasin diyordun inkar etme , İsmail de Beşiktaş li ve oyunuyla iyi ders verdi. Neyse cevabını verdin uzatma

• caner

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor... ;